امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103117
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رفسنجان، محسن شکوهی پیش از ظهر امروز در محل معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رفسنجان، محسن شکوهی پیش از ظهر امروز در محل معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: وضعیت شهرستان رفسنجان از لحاظ سرقت بهبود یافته است و مردم احساس رضایت و امنیت در این زمینه دارند.

وی تصریح کرد: در قرارگاه مبارزه با سرقت که در کل کشور مطرح شده است، پیشگیری در دو بخش قضایی و وضعی در دستور کار قرار دارد.

رئیس پلیس آگاهی رفسنجان افزود: عدم رعایت نکات امنیتی موجب بروز سرقت‌ها می‌شود و هر شخص خودش باید حافظ اموال خود باشد.

شکوهی با بیان اینکه از طرح پلیس محله در رفسنجان استقبال نشده است، اضافه کرد: پلیس افتخاری طرحی است که می‌تواند در صورت استقبال مردم بر ایجاد امنیت بیفزاید.

وی با تاکید بر تعامل مردم با پلیس آگاهی خاطرنشان کرد: همه مردم باید خود را موظف به پیشگیری بدانند و در بحث کارگر منزل، پرستار و نگهداری اموالی نظیر طلاجات و پول نقد زیاد در منزل دقت داشته باشند و حتی‌الامکان پول و طلای خود را به بانک‌ها امانت بدهند.

رئیس پلیس آگاهی رفسنجان تصریح کرد: 100 درصد جرایم خشن و 70 تا 75 درصد جرایم خرد طی سال جاری در این شهرستان کشف شده است.

شکوهی اظهار کرد: در فصل برداشت پسته نیز با جلساتی که با دهیاران و شوراها برگزار کردیم، آنها با چگونگی گماردن کارگر و نگهبان در باغات پسته آشنا شدند.

وی گفت: گشت شبانه آشکار پلیس در روستاهای رفسنجان نیز فعال است تا در فصل برداشت پسته مشکلی نداشته باشیم.

انتهای پیام/80016/ز20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها