امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103119
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عطاالله احمدی اظهار داشت: با توجه به سرقت‌های متعدد منازل در سطح شهر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عطاالله احمدی اظهار داشت: با توجه به سرقت‌های متعدد منازل در سطح شهر یزد، تیمی از کارآگاهان ورزیده و با تجربه پلیس آگاهی تشکیل و بررسی این موضوع در دستور کار آنها قرار گرفت.

وی با تاکید بر انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی و شناسایی باند سرقت منازل افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت متوجه شدند تمامی این سرقت‌ها توسط باندی 10 نفره و به صورت برنامه‌ریزی شده صورت می‌گیرد که در یک اقدام غافلگیرانه و ضربتی، اعضای این باند را دستگیر کردند.

وی ادامه داد: متهمان در بازجویی‌های انجام شده به 37 فقره سرقت منزل در سطح شهر یزد اعتراف کردند.

احمدی با اشاره به تحویل سارقان به مقامات قضایی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سال 93 به عنوان سال مبارزه با سرقت در ناجا نامگذاری شده است و سرقت یکی از دغدغه‌های اصلی مردم و مسئولان است، پلیس تلاش دارد تا در این زمینه با جلب مشارکت عمومی، علاوه بر کاهش وقوع انواع سرقت‌ها، در راستای کشف آن نیز از گزارشات مردمی و همکاری آنها استفاده کند.

این مقام انتظامی از شهروندان خواست تا نسبت به تکمیل حفاظت فیزیکی منازل خود با نصب نرده بر دیوارهای منزل، نصب حفاظ بر درب و پنجره‌ها، استفاده از قفل‌های سوییچی و کتابی ضد سرقت و .... امکان سرقت را کاهش دهند.

انتهای پیام/2464/ع/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها