امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۲۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103128
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی اصغر فانی در حاشیه امضای تفاهمنامه با هلال‌احمر در جمع خبرنگاران گفت: 24 هزار نفر از

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی اصغر فانی در حاشیه امضای تفاهمنامه با هلال‌احمر در جمع خبرنگاران گفت: 24 هزار نفر از فرهنگیان در سی‌امین سال خدمت خود هستند و این افراد در آستانه بازنشستگی قرار دارند.

وی در واکنش به سؤال خبرنگاری که گفت شما قبلاً تعداد این افراد را 30 هزار نفر عنوان کردید، افزود: خیر؛ صحبت‌های من بد منعکس شده و من گفته بودم که 24 هزار نفر در آستانه بازنشستگی قرار دارند و تعدادی هم خواستار بازنشستگی پیش‌ از موعد هستند.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به سؤال دیگری که در مورد آمادگی آموزش و پرورش برای آغاز سال تحصیل پرسیده شد، گفت: در زمینه تعداد مدرسه، کتاب و نیروی انسانی آمادگی کامل داریم و با قوت آماده بازگشایی مدارس در مهرماه هستیم.

فانی در مورد اینکه آیا محتویات کتب درسی با توجه به تفاهم‌نامه‌های مختلف با سازمان‌های مختلف تغییر می‌کند، گفت: طبیعی است که برخی نکات مانند حقوق کودک و نوجوان پس از انتعقاد تفاهم‌نامه با معاونت حقوقی ریاست جمهوری به کتب درسی اضافه می‌شود اما محتویات آموزشی که هلال‌احمر یا سایر دستگاه‌ها به عنوان کلاس آموزشی برای دانش‌آموزان برگزار می‌کند به کتب راه پیدا نمی‌کند.

وی در مورد صحبت‌های مطرح شده پیرامون سند تحول آموزش و پرورش گفت: هر کسی پاسخگوی صحبت های خود است و من باید بگویم که در عرصه عمل سند تحول نیاز به اصلاحات دارد.

وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد: هنوز داریم زیرنظام‌های سند تحول را به 50 تا است آماده می‌کنیم.

فانی افزود:‌ همچنین 40 راهکار از 141 راهکار دیده شده در سند تحول وارد فاز اجرایی می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها