امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103136
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری فرانسه، سناتور دموکرات «بیل نلسون» از ایالت فلوریدا در تازه‌ترین اظهارات خود تصریح ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری فرانسه، سناتور دموکرات «بیل نلسون» از ایالت فلوریدا در تازه‌ترین اظهارات خود تصریح کرد که دولت آمریکا باید به دولت اوکراین که با استقلال‌طلبان هوادار روسیه در شرق اوکراین در مبارزه است، تجهیزات نظامی دهد.

«باراک اوباما»، رئیس‌جمهور آمریکا، تأیید کرده است که غذا، دارو و دیگر تجهیزات انساندوستانه به کی‌یف ارسال شود اما تاکنون با درخواست کمک کشنده به اوکراین برای مبارزه با استقلال‌طلبان هوادار روسیه، موافقت نکرده است.

نلسون به خبرنگاران در اینباره گفت که این کمک‌ها کافی نیست و نگران است که مسکو که پیشتر منطقه کریمه را به روسیه ملحق کرده است، یک زمان دست به حمله بزند.

این سناتور دموکرات تأکید کرد: من از دادن تسلیحات به دولت اوکراین به منظور کمک به آنها برای محافظت از خود در مقابل خرس بزرگ روسیه، حمایت می‌کنم.

نلسون تأکید کرد که چنین کمکی می‌تواند به شکل کامیون، خودروهای زرهی، مهمات یا هرآنچه که دولت اوکراین با کمبود آن مواجه است باشد.

وی ادامه داد که او نگران آن نیست که تسلیحات و تجهیزات به دست دشمن بیافتند زیرا به اعتقاد با در نظرگرفتن پیشرفت‌های اخیر نیروهای اوکراین، درگیری‌ها به زودی به پایان می‌رسد.

غرب به ویژه آمریکا روسیه را متهم به دامن زدن به ناآرامی‌های شرق اوکراین کرده است اما مسکو تمامی این اتهامات را در کرده است.
انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها