امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103142
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از «فرانت پیج مگزین»، بر اساس آخرین داده‌های آماری اقتصاد ایران به ثبات رسیده است و صادرات نفت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از «فرانت پیج مگزین»، بر اساس آخرین داده‌های آماری اقتصاد ایران به ثبات رسیده است و صادرات نفت خام این کشور نیز افزایش تقریبی 30% را نشان می‌دهد.

بر اساس این گزارش، این بهبود اقتصادی باعث افزایش قدرت حکومت ایران شده و این در حالی است که این کشور همزمان از متحدان خود در منطقه نیز حمایت می‌کند.

به نوشته این مجله، پیشرفت اقتصادی ایران باعث قدرت یافتن و افزایش توان هسته‌ای این کشور خواهد شد و ایران را قادر می‌سازد تا غرب را در این زمینه مذاکرات هسته‌ای به چالش کشاند.

این رسانه آمریکایی در ادامه گزارش خود به نقل از صندوق جهانی پول نوشت: ایران در ماه‌های اخیر گام‌های مناسبی را برای کاهش تورم و حرکت به سوی ثبات اقتصادی برداشته است.

فرانت پیج مگزین فعل و انفعالات رخ داده در مذاکرات هسته‌ای و دریافت میلیاردها دلار پول توقیف شده ایران در بانک‌های خارجی  ، صادرات فرآورده‌های پترشیمی و افزایش صادرات نفت به ویژه به مشتریان آسیایی را از دلایل خارجی بهبود اقتصادی ایران نام نهاده و البته «باراک اوباما»، ریس جمهور آمریکا را در این زمینه مقصر جلوه داد.

فرانت پیج مگزین با تاکید بر کاهش تورم و افزایش قدرت ریال ایران در خاتمه نوشت: این عوامل باعث قدرت گرفتن جمهوری اسلامی ایران  و موفقیت در پیگیری اهداف راهبردی مذهبی ، عقیدتی‌اش در منطقه می‌شود.
انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار