امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103144
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
«عمر ریاض عباسی»، سخنگوی حزب تحریک عوامی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: با عمل به دستور رهبر خود، طاهر القادری

«عمر ریاض عباسی»، سخنگوی حزب تحریک عوامی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: با عمل به دستور رهبر خود، طاهر القادری حاضریم جان خود را فدای به پیروزی رسیدن انقلاب کنیم.

وی افزود: تا زمان به پیروزی رسیدن انقلاب و حذف برادران شریف از قدرت به تظاهرات ادامه خواهیم داد.

عباسی خاطرنشان کرد: به همین جهت، با حزب تحریک انصاف متحد شده‌ایم که هر دو حزب یک هدف مشترک یعنی تغییرات مثبت در نظام سیاسی را دنبال می‌کنند.

عضو ارشد حزب تحریک عوامی خاطرنشان کرد: حاکمان نتوانسته‌اند هیچ یک از مشکلات مردم را حل کنند و مشکلاتی مانند گرانی، نا‌امنی، تروریسم، و بی سر‌وسامان بودن اوضاع کشور زندگی عادی را با مشکلات زیادی مواجه کرده است.

وی افزود: در نظام سیاسی فعلی، تنها فرد ثروتمند و یا زمین‌دار بزرگ می‌تواند به پارلمان راه پیدا کند اما ما به دنبال تغییر چنین نظامی هستیم.

به گفته عمر ریاض عباسی، مدت زمان تجمع اعضای حزب تحریک عوامی در اسلام‌آباد مشخص نیست اما تا زمان سرنگونی دولت به تظاهرات‌های خود ادامه می‌دهیم.

وی گفت: ظرف یک سال گذشته، حاکمان پاکستان ثابت کردند که توانایی اداره کشور را ندارند زیرا به جای حفظ دموکراسی با پیروی از عربستان نظام پادشاهی را بر کشور حاکم کردند.

عباسی تصریح کرد: اگر مردم ایران می‌توانند با سرنگونی نظام شاهنشاهی انقلاب خود را به پیروزی برسانند، چرا مردم پاکستان نتوانند چنین نظامی را سرنگون کنند مگر حاکمان فعلی پاکستان از شاه ایران قدرتمند‌تر هستند.

وی افزود: حزب تحریک انصاف حاضر نیست تحت هیچ شرایطی دولت را بپذیرد و باید یک دولت جدید جایگزین شود.
انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها