امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۱۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103145
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از پایگاه خبری «عاروتص شوع»، «نفتالی بنت» به شدت با اعمال فشار بر اسرائیل برای موافقت با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از پایگاه خبری «عاروتص شوع»، «نفتالی بنت» به شدت با اعمال فشار بر اسرائیل برای موافقت با درخواست‌های اقتصادی حماس مخالفت کرد و گفت: در طول روز گذشته گزارش‌هایی منتشر شده مبنی بر اینکه اسرائیل با تامین بودجه مقامات حماس در غزه موافقت کرده است. این تعبیر خطرناکی است به این معنی که «شما به ما پول بدهید، بعدا شما را هدف قرار می‌دهیم. اگر به ما پول ندهید، همین الان به شما تیراندازی می‌کنیم».

سخنان نفتالی بنت در این رابطه در حالی بیان شده است که طبق برخی گزارش‌ها احتمال دارد رژیم صهیونیستی با کمک مالی کشور ثالث به حماس برای پرداخت حقوق مقامات این جنبش موافقت کند.

وی افزود: «این پول به طور حتم برای بازسازی «تونل‌های ترور» و ساخت و واردات موشک‌ها صرف خواهد شد. با این روش، اسرائیل غزه را با  حماسی که در حال قدرت گرفتن است، رها می‌کند و به بازدارندگی ما آسیب می‌رساند. امکان ندارد که با یک دست با دشمن‌مان بجنگیم و با دست دیگر از آن حمایت مالی کنیم.»

بنت این بحث را که حماس از این پول‌ها برای «کارهای تروریستی» استفاده نمی‌کند، رد کرد و مدعی شد: « دقیقا به همین دلیل است که حماس برای دریافت کمک مالی اصرار می‌ورزد.»
انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها