امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 29
۰۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103147
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری ریانووستی، دپارتمان تأدیب ایالت «لوئیزیانا» آمریکا به صورت محرمانه و مخفیانه یک داروی

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری ریانووستی، دپارتمان تأدیب ایالت «لوئیزیانا» آمریکا به صورت محرمانه و مخفیانه یک داروی اعدام را از یک بیمارستان محلی تهیه کرده است و هدف آن این بوده است که به صورت مخفیانه از این دارو برای تزریق کشنده به محکومین به اعدام استفاده کند.

یک پایگاه خبری غیرانتقاعی در «نئواورلئان» موسوم به «لنز» ضمن اعلام این خبر نوشت: در 28 ژانویه 2014، یک از واحد پزشکی مرکز تأدیب هانت با داروسازی تماس گرفته شد و درخواست داروی هیدرومورفین برای یک بیمار مطرح شد. در هیچ زمانی گفته نشد که این دارو برای اعدام مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

«مت فلدر» یکی از کارکنان اطلاعات عمومی در بیمارستان «لیک چارلز» در اینباره گفت: یک فرایند قانونی و اخلاقی است که داروسازان با یکدیگر داروهایی را به اشتراک بگذارند و بیمارستان بر این اساس دارو را منتقل کرد.

طبق این گزراش، مرکز تأدیب ایلین هانت در سنت گابرئیل لوئیزیانا، 20 شیشه هیدرومورفین را در 28 ژانویه خریداری کرد و بعد از آن مقامات دپارتمان تأدیب اعلام کردند که میزان کافی و لازم از هیدرومورفین برای انجام حکم اعدام «کریستوفر سپولوادو» زندانی ردیف اعدام در اواخر ژانویه در اختیار دارند.

منشأ این دارو زمانی مشخص شد که در یک طرح دعوی، اقدامات تزریق مواد کشنده در ایالت لوئیزیانا موجب شد که مشخص شود که این دارو خریداری شده است و تمامی این موارد در سندی موجود است که در اختیار پایگاه لنز قرار گرفته است.

استفاده از هیدرومورفین تقریباً واکنش جدید به مهلت پایانی اتحادیه اروپا برای صادرات داروهایی که برای اعدام به آمریکا فرستاده می‌شوند، می‌باشد. وقتی لوئیزیانا نتوانست ذخایر در حال پایان پنتوباربیتال برای اعدام را مجددا پر کند، استفاده از ترکیب هیدرومورفین-میدازولام را تأیید کرد.
انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها