امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103152
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، «اشرف غنی احمدزی» یکی از 2 کاندیدای ریاست جمهوری افغانستان ساعت پیش در یک نشست خبری در ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، «اشرف غنی احمدزی» یکی از 2 کاندیدای ریاست جمهوری افغانستان ساعت پیش در یک نشست خبری در کابل، اظهار داشت: قرار است با هدف بحث در خصوص چگونگی تحقق توافقات اخیر بین 2 تیم انتخاباتی این کشور، تا ساعاتی دیگر، 50 عضو ارشد 2 ستاد انتخاباتی با یکدیگر، دیدار و گفت‎وگو ‎کنند.

وی هدف از تاکید تشکیل دولت وحدت ملی را پیشگیری از تضادهای اجتماعی خواند و تصریح کرد: «ما می‎خواهیم از تضاد جلوگیری نماییم، حکومت وحدت ملی، وابسته به ملیت و هویت خاصی نیست، حکومت وحدت ملی حکومتی است که فعالیت‎های آن در یک فضای کاملا صمیمانه انجام می‎شود...»

این در حالی است که شهروندان افغانستان در مورد جزئیات طرح تشکیل دولت وحدت ملی چیزی نمی‎دانند و از همین جهت در مورد موفق و مناسب بودن چنین طرحی برای آینده افغانستان تردید و نگرانی دارند.

از سوی دیگر، شهروندان افغانستان از طولانی‎شدن روند انتخابات شاکی و برای پایان یافتن روند بازشماری آرا- که بخشی از توافقات اخیر می‎باشد- و نیز اعلام نتایج نهایی انتخابات لحظه‎شماری می‎کنند.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها