امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103193
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طبق تصمیم شورای سیاستگذاری طرح هنر و تجربه ، آثار مستندی که برای اکران در گروه «هنر و تجربه»  انتخاب می ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طبق تصمیم شورای سیاستگذاری طرح هنر و تجربه ، آثار مستندی که برای اکران در گروه «هنر و تجربه»  انتخاب می شوند 5 تا 10 میلیون تومان حمایت مالی دریافت می‌کنند.

فیلم‌ها بر اساس ارزیابی به دو گروه تقسیم بندی می شوند و گروه ۱حداکثر بمیزان ۱۰ میلیون تومان و گروه۲ نیز حداکثر بمیزان ۵میلیون تومان از حمایت های تبلیغاتی  و اطلاع رسانی گروه سینمایی هنر و تجربه استفاده می نمایند. این میزان حمایت ها بر اساس پیشنهاد مدیریت اجرایی و موافقت شورای سیاستگزاری تعیین شده است .  پیش از این در فراخوان گروه سینمایی «هنر و تجربه» اعلام شده بود هزینة کمک مالی به هر فیلم مستند برای آماده‌سازی 20 میلیون ریال اعلام شده بود .

اسامی فیلم‌هایی که توانسته‌اند به گروه سینمایی هنر و تجربه راه یابند به زودی  اعلام می‌شود. دارندگان اثری سینمایی – در هر قالب زمانی کوتاه و بلند و داستانی و مستند و انیمیشن و که تاکنون  اکران نشده می توانند آثار خود را به دبیرخانه این گروه ارائه دهند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها