امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10321
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۶
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «عصام العریان» در مصاحبه با روزنامه فرامنطقه‌ای الحیات گفت که بحران ربوده شدن هفت سرباز مصری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «عصام العریان» در مصاحبه با روزنامه فرامنطقه‌ای الحیات گفت که بحران ربوده شدن هفت سرباز مصری هنوز حل نشده و ما در انتظار دستگیری ربایندگان هستیم.

وی افزود که دحلان با حمایت مالی یک کشور حوزه خلیج فارس، عناصر مسلح را در سینا با هدف برهم زدن امنیت رهبری می‌کند و احتمال دست داشتن وی در حادثه ربایش سربازان نیز وجود دارد.

وی تصریح کرد که دحلان از طریق عناصر مسلح سعی در برهم زدن امنیت سینا را دارد و باید به پرونده تحرکات عناصر فتح که در سال 2006 به دنبال سلطه حماس بر نوار غزه از این منطقه طرد شده‌اند، رسیدگی کرد.

العریان اشاره کرد که مشکل سینا زائیده امروز و حتی دوره «حسنی مبارک» رئیس مخلوع مصر نیست و از زمان «جمال عبدالناصر» ورود به سینا جز با مجوز امنیتی ممنوع بود.

وی اظهار داشت که دو دیدگاه درباره تعامل با سینا وجود دارد: یکی اینکه سینا در سایه حملات پی درپی علیه مصر از ناحیه شرق، یک منطقه حایل باقی بماند و دوم اینکه توسعه سینا و نیروی انسانی بهترین راهکار برای حفظ امنیت ملی است.

نایب رئیس حزب آزادی و عدالت مصر در ادامه اتخاذ تصمیمات جسورانه در خصوص سینا برای توسعه حقیقی آن و تشویق اسکان بادیه‌نشینان در این منطقه را خواستار شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها