امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103219
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۳۰
تعداد بازدید: 197
به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیررضا خادم نماینده تام‌الاختیار وزیر ورزش در واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی گفت: کمک ...

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیررضا خادم نماینده تام‌الاختیار وزیر ورزش در واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی گفت: کمک دولت برای دو باشگاه بر خلاف قانون بود. از طرفی بر اساس ارقامی که در وزارت ورزش وجود داشت این توان را ندارد که به این دو باشگاه کمک کند به همین دلیل خصوصی‌سازی‌ آنها مطرح شد که امیدوارم امسال رخ دهد. به هر حال شرایطش را فراهم کرده‌ایم.

وی ادامه داد: جلساتی که با اهالی فوتبال و همینطور پیشکسوتان پرسپولیس داشتیم از راهنمایی آنها استفاده کردم و تصمیم گرفته شد اسپانسرهایی را جذب کنیم اگر چه آنها اسپانسرهایی داشتند اما مبلغ آن زیاد نبود بنابراین برای پرسپولیس 30 میلیارد و استقلال 20 میلیارد اسپانسر گرفتیم. در حال حاضر هم با حمایت‌هایی که صورت گرفته پرسپولیس 12 میلیارد و استقلال 9 میلیارد از اسپانسرها پول گرفتند که برای اولین بار خارج از سیستم دولت بوده است.

معاون پارلمانی وزیر ورزش با بیان اینکه برخی دوستان سر باشگاه منت داشتند و حتی با فروختن خانه‌شان از باشگاه حمایت می‌کردند، تصریح کرد: وزارت ورزش خودش را موظف می‌داند و هیچ منتی ندارد. حالا که چنین شرایطی فراهم شده برخی دوستان انتظار دارند بدهی‌ها را کنار بگذاریم تا باشگاه را شسته و رُفته اداره کنیم.

خادم در پاسخ به این سوال که منظور شما از دادکان است،‌گفت: قبل از او هم دوستانی دیگر بودند. به هر حال یکی باید بدهی‌ها را تعیین تکلیف کند.

نماینده تام‌الاختیار وزیر ورزش در واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه چرا در باشگاه پرسپولیس هر روز اعضای هیأت مدیره مصاحبه می‌کنند و حتی عابدینی که عضو هیأت مدیره سازمان لیگ است علیه مدیرعامل مصاحبه می‌کند، خاطرنشان کرد: من حرف‌های شما را تأیید می‌کنم. ما به عنوان وزارت ورزش و متولی دو باشگاه مسئولیتی داریم اما نمی توانیم بگوییم هیچ کس خارج از بحث ما صحبت کند. این باشگاه ها سخنگو دارد. انتظارات ما هم این است که حالا از اسپانسر 10 میلیارد گرفته‌ایم با او مدارا کنیم.

خادم ادامه داد: ما جلسات مختلفی را گذاشتیم و تذکرات گوناگونی دایم. استقلال هم این مسائل را دارد اما در داخل هیأت مدیره حل و فصل می‌کند.باشگاهی که قبل از مشخص شدن هیأت مدیره می‌خواستند از من شکایت کنند آیا افرادی که آمدند نمی‌دانستند پرسپولیس اینقدر بدهی دارد. اگر قرار است این افراد بیایند و مشکلات را ما حل کنیم پس چرا هیأت مدیره گذاشتیم؟ اینکه بخواهند هر روز به هم بپرند و در رسانه‌ها نظراتشان را گویند درست نیست من تعدادی از دوستان را در این دو باشگاه احساس می‌کردم از نظر سبقه ورزشی از من جلوتر هستند و می‌توانند کمک کنند.

وی در پایان درباره اینکه وزارت وزش به بحث مربیان و کادر فنی استقلال و پرسپولیس ورود نمی‌کند، یادآور شد: در این چند روز صحبت‌هایی مطرح شده که برخی‌ها مخالف مربی یا کادر بودند اصلا چنین چیزی نیست حتی در زمانی که سر و صدا به پا شد و کادر فنی مورد انتقاد بود وزارت ورزش ورود نکرد. ما مدیرعامل را پیشنهاد داده‌ایم هیأت مدیره انتخاب کرده و هدایت کادر فنی هم بر عهده او است.

انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها