امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103233
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 108
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیش از 5 ماه از پخش مستند «ماهی ها در سکوت می میرند» پیرامون بحران زیست محیطی در منطقه سیستان از شبکه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیش از 5 ماه از پخش مستند «ماهی ها در سکوت می میرند» پیرامون بحران زیست محیطی در منطقه سیستان از شبکه یک سیما و بررسی ابعاد گوناگون این مسأله در برنامه ثریا که با حضور استاندار و معاون سازمان محیط زیست همراه بود، گذشته است.

دوربین ثریا و مستندسازان مستقل در این مدت باز هم به منطقه هامون و سیستان سفر کرده اند تا پیگیر وعده های مسوؤلین برای حل بحران این منطقه و بهبود زندگی مردمی باشند که با خشک شدن هامون رگ حیات آنان قطع شده است.

در بخش اول برنامه امشب ثریا، علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان به صورت حضوری به پرسش های مطرح شده پاسخ داده و اقدامات استانداری از ابتدای سال جاری پیرامون مهار بحران زیست محیطی در منطقه هامون شرح خواهد داد.

همچنین در بخش دوم برنامه، تعدادی از اساتید دانشگاه های استان به صورت حضوری و تلفنی به بیان دیدگاه های خود پیرامون راه های برون رفت از وضعیت موجود خواهند پرداخت.

سؤال پیامکی این هفته برنامه ثریا نیز پرسیده است آیا رشد و پیشرفت استان های کشور در مقایسه با یکدیگر، متوازن و عادلانه بوده است؟ گزینه 1 آری و گزینه 2 خیر

از هم اکنون می توانید از درگاه پیامکی برنامه به شماره 300001435 در مسابقه پیامکی آن شرکت کرده یا نظرات خود را پیرامون موضوع برنامه ارسال کنید.

برنامه زنده تلویزیونی ثریا کاری از شبکه یک سیما، چهار شنبه ها ساعت 23:20 با موضوعات مرتبط با مسائل پیشرفت کشور به روی آنتن می رود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها