امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۸:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103234
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 109
«داوود شهاب» سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه تصریح کرد: پیگیر فرمایشات و مواضع مقام ...

«داوود شهاب» سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه تصریح کرد: پیگیر فرمایشات و مواضع مقام معظم رهبر، آیت الله خامنه‌ای و راهنمایی‌های ایشان به تمام بخش‌ها و دستگاه‌های دولت و همچنین فعالیت‌های مردمی ملت ایران از جمله برگزاری راهپیمایی‌ها و کمپین‌های حمایت از نوار غزه بودیم.

شهاب افزود: آن مواضع و فرمایشات علنی، آشکارا از مظلومیت ملت فلسطین در راستای بی‌تفاوتی جامعه بین‌المللی و همدستی آشکار و علنی نیروهای استکباری در توطئه تسویه قضیه فلسطینی و غلبه بر مقاومت دفاع و جانبداری می‌کرد.

وی ادامه داد: در راستای این همکاری و همراهی، مواضع جمهوری اسلامی نمونه بارز و آشکار عدالت و جانبداری از ارزش‌های اسلامی و آزادی و یاری مستضعفان بود.

شهاب خاطرنشان کرد که ملت فلسطین به خوبی از میزان و حجم فشارهای بزرگی که برای واداشتن ایران برای عدول از خط مشی‌اش در حمایت و پشتیبانی از قضیه فلسطینی متحمل شده، آگاه است و می‌داند، با وجود تمام این فشارها تهران از وظیفه خود در حمایت از قضیه فلسطینی چشم پوشی نکرده است.

وی تاکید کرد:‌ ملت فلسطین اقدامات مقامات و مسئولان ایرانی در بسیاری از مناسبات را فراموش نمی‌کند که آخرین آن برگزاری نشست کشورهای غیر متعهدها طی تجاوز به نوار غزه بود و «حسن روحانی» رئیس جمهوری ایران در سخنانی خواستار پذیرش مطالبات و خواسته‌های کامل مقاومت فلسطینی شد که بیانگر تلاش رهبران ایران برای بسیج افکار عمومی به سود حق و حقوق ملت فلسطینی است.

شهاب در ادامه از مسئولان و ملت ایران به خاطر این مواضع شجاعانه و قدرتمندانه و با جرات تقدیر و تاکید کرد که این مواضع، مواضع جدید و تازه‌ای از سوی جمهوری اسلامی ایران نیست، اما بدون شک و تردید حمایت معنوی بزرگی از ملت فلسطین به شمار می‌آمد که باور داریم، این مواضع عزم آنها را برای ایستادگی و مقاومت راسخ‌تر و مشارکت آنها در جهاد سازندگی و آبادانی بیشتر خواهد کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها