امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103238
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 188
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی فردای تیمش برابر سپاهان، با بیان اینکه من در اینجا ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی فردای تیمش برابر سپاهان، با بیان اینکه من در اینجا لازم است دو تسلیت را عرض کنیم، یکی به بازماندگان حادثه هواپیمایی و دیگری به محمود خوردبین به دلیل درگذشت برادرش، اظهار داشت: سال‌هایی که در سپاهان بودم از سال‌های بسیار خوب زندگی من بود و همیشه اصفهان را جزو خاطرات بسیار خوبم می‌دانم و این را ممنون ساکت و پورسینا از مسئولان وقت باشگاه سپاهان می‌دانم.

وی ادامه داد:‌ در سال اولی که در سپاهان بودم به رده هفتم، هشتم سقوط کردیم، اما وجود یک هیئت‌مدیره خوب موجب شد پس از آن نتایج بسیار خوبی کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص بازی فردای تیمش مقابل سپاهان اصفهان، خاطرنشان کرد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد؛ متأسفانه برخی‌ها گفته‌اند این بازی فینال زودرس است؛ در حالی که هنوز بازی‌های بسیاری تا پایان لیگ مانده است، اما شاید به دلیل حساسیت این دیدار است که آن را فینال نامیده‌اند.

قلعه‌نویی با بیان اینکه امیدوارم زمین بازی فردا اجازه بازی خوب به هر دو تیم را بدهد، با اشاره به شرایط سپاهان، تصریح کرد: این تیم در 50 متر روبه‌ جلو بسیار خوب کار می‌کند و ما باید بتوانیم ارتباط بین هافبک و حمله آنها را قطع کنیم.

وی با اشاره به شرایط استقلال، عنوان کرد: نسبت به سال گذشته تیم بسیار بهتر شده و مشکلات سال گذشته را نداریم؛ جوانان ما در کنار باتجربه‌های تیم که عاشق استقلال هستند مجموعه بسیار خوبی را تشکیل دادند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال اضافه کرد:‌ در هواپیما که می‌آمدیم با مسئولان استان اصفهان همسفر بودیم و به آنها گفتم هر کاری می‌توانید برای استادیوم نقش جهان انجام دهید، چراکه در زمانی که در سپاهان بودم دو جوان را در مسیر ورزشگاه فولادشهر از دست دادیم و تماشاگران سپاهان باید بتوانند بازی‌های این تیم را در نقش‌جهان مشاهده کنند.

قلعه‌نویی  با اشاره به وضعیت صادقی و حنیف عمران‌زاده، عنوان داشت: این دو نفر را در اختیار نداریم، اما روی خط دفاعی کار کرده‌ایم تا بتوانیم جای خالی آنها را پر کنیم و امیدوارم سایر بازیکنان تیم بتوانند بازی خوبی را به نمایش بگذارند.

وی پیرامون مصاحبه تند جمشیدیان علیه خودش، اظهار کرد: وی بازیکن بسیار خوبی بود و سال دومی که در سپاهان بود کمک بسیاری به تیم ما کرد، اما زمانی که به استقلال آمد چند نوع مصدومیت داشت باید بگویم جمشیدیان با استقلال قرارداد نداشت و با توجه به مشکلاتی که داشت می‌توانست به تیم دیگری برود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد: مدیر برنامه‌های جمشیدیان به من مراجعه می‌کرد که بار دیگر روی احمد سرمایه‌گذاری کنم، اما من به وی گفتم اگر پیشنهاد دارد برود، اما وی نرفت من احمد را دوست دارم و اگر لیست‌مان اجازه دهد به وی کمک می‌کنیم و جلسه گذاشتیم تا فرصت دیگری به این بازیکن بدهیم.

قلعه‌نویی افزود: در ترکیه که بودیم در دو بازی به جمشیدیان فرصت دادیم اما او در شرایط آرمانی نبود؛ ما به جمشیدیان گفتیم شما شرایط آرمانی ندارید و بهترین کار این است که یک نیم‌فصل با ما تمرین کنید و اگر شرایط‌تان مساعد بود نامت را به استقلال اضافه کنیم، اما وی خودش نرفت.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: آقایان حقیقت را نمی‌گویند، چراکه در قرارداد این بازیکن موجود بود که اگر 10 + 1 بازی نتوانست در تیم برای استقلال به میدان برود می‌توانیم قرارداد وی را فسخ کنیم اما ما این کار را نکردیم.

قلعه‌نویی با اشاره به تاکتیک تیمش، یادآور شد: هر دو تیم در دفاع و حمله برنامه دارند و تنها شدت آن نسبت به بازی‌های مختلف تفاوت پیدا می‌کند؛ اینکه در نیمه اول چند بازی اخیر خوب نبودیم را قبول دارم، اما روی این مسئله در حال کردن هستیم.

وی با اشاره به خاطرات حضورش در سپاهان، بیان کرد: در 7 بازی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتیم موفق شدیم 17 گل به ثمر برسانیم و تمام غول‌های آسیا را حذف کرده بودیم. مربی بنیادکار که این تیم را 3 بر یک شکست داده بودیم با وجود اینکه 10 نفره بودیم مربی این تیم در پایان بازی به ما گفت نمی‌توانستیم حریف شما بشویم و باید بگویم بهترین تیم سپاهان زمان من بود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پایان خاطرنشان کرد: من از این تیم رفتم که سپاهان را نزنند و این موضوع را هم به ساکت گفتم که 2 ماه نشده شما را هم عوض می‌کنند من آن آدمی را که موجب شد من از این تیم جدا شوم را هرگز نمی‌بخشم، چراکه می‌توانستیم با این تیم به افتخارات خوبی دست پیدا کنیم.

انتهای پیام/63020/ذ40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها