امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103242
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کاظم ابراهیمی در حاشیه مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران در جمع ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کاظم ابراهیمی در حاشیه مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: توانایی و آمادگی رفع 100 درصد نیازها و درخواست‌های مردم از شرکت مخابرات وجود دارد و با برنامه‌ریزی مدون و تامین نقدینگی لازم این امر محقق می‌شود.

*بازنگری در تعرفه در نیمه دوم سال/تعدیل با ارائه بسته‌های قیمتی

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در مورد سیاست‌های جدید این شرکت درباره تعرفه مکالمات تلفن ثابت و همراه، گفت: تعرفه و نرخ های مخابراتی توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به اپراتورها ابلاغ می‌شود و تعرفه‌ای که در حال حاضر از سوی مخابرات برای مشترکان اجرا می شود اخیرا تصویب و به ابلاغ رسیده است.

وی ادامه داد: قرار است که این تعرفه‌ها برای 6 ماه اجرایی شود و پس از آن باز هم تعرفه‌ها بررسی شود. در نیمه دوم سال جاری پیشنهاد اصلاح و تعدیل تعرفه‌ها را به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارائه خواهیم داد.

ابراهیمی افزود: منظور از تعدیل تعرفه‌ها کاهش نیست؛ تعرفه ها باید به گونه ای باشد که برای تمامی اقشار جامعه عدالت رعایت شود و براین اساس مخابرات درصدد ارائه بسته‌های تعرفه‌ای خواهد بود که نیاز تمامی اقشار را تامین کند.

*مخابرات 2 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری می‌کند

ابراهیمی همچنین در خصوص سرمایه گذاری مخابرات گفت: حدود 2 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری پیش‌بینی شده که در در مدت یک سال انجام خواهد شد.

*اعطای مجوز نسل 3 به مخابرات محتمل‌تر شد

وی درخصوص اقدامات اخیر برای دریافت مجوز ارائه خدمات نسل سوم موبایل گفت: این کار ارزشمند است و مردم علاقمند به دریافت نسل 3 هستند. شروط این همکاری در حال طی شدن است و مذاکرات شدت گرفته است که در نهایت با طی مراحل قانونی و تامین درخواست مثبت وزارت ارتباطات شاهد ارائه خدمات نسل 3 باشیم. به احتمال زیاد تا شهریور ماه مخابرات این مجوز را دریافت کند.

*همکاری با PAP ها در دستور کار/روش خوش مخابرات به PAPها

وی درباره سیاست‌ جدید این شرکت در همکاری با شرکت‌های اینترنتی گفت: در اولین فرصت جلسات کارشناسی را با حضور شرکتهای مخابرات استانی و شرکتهای PAP برگزار خواهیم کرد تا برای رفع مسائل و مشکلات موجود تصمیم قطعی گرفته شود. این همکاری به نفع طرفین است و تعامل طرفین باعث رفع مشکلات این بخش خواهد شد.

انتهای پیام/آ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار