امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۱۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10325
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۶
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، «عبدالله دوم» شاه اردن امروز اجلاس «داووس» کنفرانس اقتصاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، «عبدالله دوم» شاه اردن امروز اجلاس «داووس» کنفرانس اقتصاد جهانی در خاورمیانه و شمال آفریقا تحت عنوان «فراهم سازی شرایط رشد و ثبات اقتصادی» را با حضور 900 شخصیت جهانی، منطقه‌ای و عربی افتتاح می‌کند.

در این نشست که اردن برای بار هفتم میزبان آن است شرایط اقتصادی و رشد آن در میان کشورهای عربی در سایه تحولات سیاسی در منطقه بررسی می شود و سه روز به طول خواهد انجامید.

در این نشست 800 شخصیت سیاسی و اقتصادی از 60 کشور جهان حضور خواهند داشت و 430 تن آنها از منطقه شمال آفریقا و خاور میانه هستند.

550 تاجر و 70 شخصیت سیاسی از جمله 25 وزیر نیز در این نشست حضور دارند که «جان کری» وزیر خارجه آمریکا یکی از بارزترین این شخصیت‌هاست.

مجمع جهانی اقتصاد «داووس» یکی از سازمان‌های بزرگ اقتصادی سوئیس است؛ این سازمان سالانه بیشتر از 80 میلیون دلار درآمد دارد و برای بیشتر از 200 نفر فرصت شغلی ایجاد کرده‌است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار