امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103254
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قبل از شروع کنفرانس مطبوعاتی حمید استیلی برای دیدار مقابل فولاد خوزستان مدیر رسانه‌ای این تیم اعلام کرد

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قبل از شروع کنفرانس مطبوعاتی حمید استیلی برای دیدار مقابل فولاد خوزستان مدیر رسانه‌ای این تیم اعلام کرد از دو نشریه که علیه این تیم مطالبی را به اشتباه و نادرست عنوان کردند شکایت شده است و این باشگاه در صورت عدم کسب نتیجه فرافکنی نمی‌کند و نسبت به تیم‌های دیگر موضع نخواهد گرفت. خبرنگاران می‌توانند در این کنفرانس همه سوالات خود را بپرسند. استیلی در ابتدای صحبت‌های خود گفت: فردا با تیمی بازی می‌کنیم که قهرمان فصل قبل است. آنها کادر مدیریتی و فنی مجربی دارند. این تیم هفته گذشته بازی بسیار خوبی مقابل پرسپولیس انجام داد. ما هم با وجود مشکلاتی که داشتیم خوب کار کردیم و سه امتیاز را گرفتیم.

وی افزود: هفته به هفته بهتر می‌شویم و از لحاظ جسمانی و تاکتیکی به وضعیت خوبی می‌رسیم. برای فولاد خوزستان احترام زیادی قائلم، این تیم فوتبال را روی زمین بازی می‌کند و امیدوارم بازی خوبی را مشاهده کنیم. برخی از بازیکنان ما برای اولین بار است که در لیگ به میدان می‌روند و هر روز بهتر می‌شوند.

سرمربی راه‌آهن در پاسخ به این سوال که آیا وضعیت مالکیت این باشگاه مشخص شده است گفت: در رابطه با مالکیت این مسئله برعهده قوه قضاییه است جلسات خوبی داشتیم و صحبت‌های مناسبی را با دادستانی انجام دادیم. تورک و جعفری دولت‌آبادی و سایر دوستان کمک زیادی به ما کردند تا کنون دو بار مزایده شده و ما در حال مذاکره هستیم اکنون کار به مذاکره رسیده فردا یا پس فردا و یا در اوایل هفته آینده وضعیت باشگاه مشخص خواهد شد. ما و یکی دو نفر دیگر برای خرید باشگاه جلو آمده‌اند و ما تاکنون سه بار در این رابطه مذاکره کردیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مبلغ پیشنهادی آنها برای مالکیت باشگاه بالاتر رفته و پیشنهاد آنها چقدر بالا رفته است گفت: یک مقدار مبلغ بالا رفته و هر موقع در مورد این مسئله به توافق رسیدیم و این موضوع تمام شد آن را اعلام می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن در خصوص خطوط دفاعی و هجومی تیمش گفت: ما هنوز در تمامی خطوط به هماهنگی کامل نرسیده‌ایم در دو هفته سه گل زده‌ایم و سه گل دریافت کردیم. امیدوارم در ادامه رقابت‌ها کار تیمی ما بهتر شود. کادر دفاعی را تقویت می‌کنیم. یکسری تدابیری اندیشدیده‌ایم و در بازی‌های آینده بهتر و روان‌تر بازی کنیم.

در ادامه کنفرانس خبرنگاری از سرمربی راه‌آهن پرسید از کدام نشریات شکایت کرده‌اید که مدیر رسانه این باشگاه گفت: شنبه نام این مطبوعات اعلام خواهد شد.

استیلی در خصوص اینکه به چه علتی از مطبوعات شکایت کرده گفت: به یکسری مسائلی دامن می‌زنند که اصلا صحت ندارد. می گویند من دنبال مربی‌گری پرسپولیس هستم که به هیچ عنوان این موضوع صحیح نیست. من حتی زمانی که در باشگاه بودم وارد مسائل فنی نمی‌شدم. دیدید که چقدر راحت من از هیات مدیره باشگاه بیرون آمدم و یک درصد هم به مربیگری پرسپولیس فکر نمی‌کنم. هرچه درام از پرسپولیس است و برای اینکه هم آرزوی موفقیت می‌کنم پرسپولیس هواداران زیادی دارد. ما به دنبال آرامش هستیم و بازیکنان جوان و خوبی داریم. خیلی‌ها قبلا فکر می‌کردند من به دنبال سرمربی‌گری پرسپولیس هستم اما به هیچ عنوان این موضوع صحت ندارد.

وی تاکید کرد: خواهش می‌کنیم که واقعیت‌ها را منتشر کنید. حدس و گمان نزنید. ما شفاف‌ هستیم و با صداقت حرف‌هایمان را می‌زنیم و جوابگوی همه خبرنگاران هستیم.

وی در مورد اینکه سهام باشگاه راه‌آهن به نام چه شخصی است گفت: خواهشم دارم به این فکر کنید که اگر راه‌آهن نابود می‌شد چه اتفاقی می‌افتاد. اینکه ما راه‌آهن را نجات دادیم تا سقوط نکند و اتفاقی برای آن رخ ندهد به این مسئله بپردازیم. اینکه 300 خانوار با مشکل روبرو می‌شدند، به دنبال این مسائل نباشید .تمام سهام به نام من است و حمید سیاسی هیچ دخالتی در باشگاه ندارد. بلکه برادر او یکی از اعضای باشگاه ماست. در مجموع باید از بخش خصوصی حمایت شود. شما فکر کنید اگر این اتفاق برای راه‌آهن رخ نمی‌داد برای فوتبال تهران چه اتفاقی می‌افتاد؟ آن هم در این فوتبالی که هیچ درآمدزایی برای کسانی که خدمت می‌کنند ندارد. خواهش می‌کنم اقدامی انجام ندهید که باعث ناامیدی افراد خصوصی شود و باعث کنار رفتن آنها بشود. تیم ما اخلاق‌مدار است. اشخاصی مثل حسین کلانی، مهدی مناجاتی و جاوید در باشگاه ما حضور دارند. کسانی که اولین بحث‌شان اخلاق است.

وی در مورد وضعیت مدیرعاملی باشگاه راه‌آهن گفت: هنوز در این باره صحبت نشده است. جا دارد از زحمات رئیسی‌کیا تشکر کنم. ما خوش استقبال و بد بدرقه هستیم اما باید این را بگویم که رئیسی‌کیا هم برای راه‌آهن زحمت کشید. دادستانی تشخیص داد مدیرعامل را برکنار کند. قرار شده اگر ما به عنوان مالک باشگاه ماندیم در مراسمی از زحمات او قدردانی کنیم. در مورد انتخاب مدیرعامل جدید هم اگر ما به عنوان مالک بودیم با تشکیل کمیته فنی و هیات مدیره در این زمینه تصمیم خواهیم گرفت.

بازیکن سابق تیم ملی در مورد اینکه اعلام شده در بخش سایپا شایعه شده که کدهایی که علی دایی در برنامه نود داده به او باز می‌گردد گفت: من هیچ دخالتی در پرسپولیس نداشتم حتی دو سال با وجود اینکه پیشنهاد سرمربی‌گری لیگ برتر داشتم اما در آکادمی این باشگاه رایگان کار کردم. می‌گفتند قرار است اینقدر پول بگیرد و سرمربی پرسپولیس شود در حالی که اصلا صحت ندارد. باید از تیم حمایت شود من در این چند ساله چه در تیم حضور داشتم و چه نبودم از باشگاه حمایت کردم در آن سالی که حتی هفته اول به من وقت داده نشد گفتند که هواداران تیم را کمک کنند. قطعا دایی با شناخت تیم می‌تواند موفق باشد. هنوز زود است که بخواهیم در این باره صحبت کنیم. هواداران باید در روزهای سخت کنار تیم باشند.

وی افزود: پرسپولیس روز به روز بهتر خواهد شد و هواداران باید کنار این تیم باشند تا قدرتمند کار خود را انجام دهند.

سرمربی راه‌آهن در خصوص اینکه در صورت حضور به عنوان مالک چه برنامه‌ای را در نظر خواهد داشت گفت: ما برنامه درازمدت داریم و هدف کوتاه‌مدت سوددهی ندارد. با توجه به مسئله برنامه 5 تا 10 ساله داریم. کمک شما رسانه‌ها هم باید به بخش خصوصی باشد تا این بخش از بین نرود.

وی افزود: ما هیات مدیره و کمیته فنی داریم و صلاح تیم را بر صلاح خودمان مقدم می‌دانیم.

استیلی در مورد اینکه اگر با دادستانی به توافق نرسد، هزینه‌های باشگاه بازمی‌گردد، عنوان کرد: باید در این مورد با دادستانی توافق کنیم. در مورد بازیکنان که نمی‌توان کاری کرد و آنها باید در تیم بمانند. در مورد کادر فنی هم مالکان جدید می‌توانند تصمیم بگیرند و ما هیچ چیز نمی‌خواهیم و اگر من را نخواستند بدون دریافت پول کنار می‌روم.

سرمربی راه‌آهن در مورد هدف تیمش در سال جدید خاطرنشان کرد: هدف ما ارائه فوتبال خوب و با کیفیت است. 10 الی 11 بازیکن زیر 23 سال گرفتیم و اعتقاد داریم. به دنبال کسب جایگاه تک رقمی هستیم و تا رده نهم برای خودمان در نظر گرفتیم. من به این بچه‌ها افتخار می‌کنم بسیاری از بازیکنان ما تا الان پولی نگرفتند. بسیاری از بازیکنان اگر پول نگیرند قرارداد امضا نمی‌کنند اما بچه‌های ما بدون دریافت پول تلاش می‌کنند. محمد غلامی با نیمی از قراردادهای دیگر که می‌تواند از باشگاه‌های دیگر بگیرد با ما همکاری کرد من به این بازیکنان افتخار می‌کنم و واقعا برایم لذت‌بخش است که با آنها کار می‌کنم.

انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها