امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103267
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید حسن نصرالله در گفت‌وگویی 5 ساعته با روزنامه الاخبار لبنان که مشروح آن در دو بخش، فردا و پس فردا ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید حسن نصرالله در گفت‌وگویی 5 ساعته با روزنامه الاخبار لبنان که مشروح آن در دو بخش، فردا و پس فردا (پنجشنبه و جمعه) منتشر می‌شود، در خصوص مسائل مختلف منطقه و لبنان سخن گفت.

دبیر کل حزب الله لبنان در بخش‌هایی از این گفت‌وگو که پایگاه خبری شبکه المنار آن را منتشر کرد، تاکید کرد: دشمن می‌داند که چه کسی هم‌وزن عماد مغنیه است.. ما هیچ خط قرمزی با دشمن در جنگ امنیتی نداریم.

نصرالله افزود: ما مقاومت هستیم اما برخی می‌خواهند که ما حزبی باشیم برای شیعیان عرب[زبان].

وی در خصوص مقاومت و دفاع از متحدانش ادامه افزود: همانطوری که از مرزهای جنوبی لبنان دفاع کردیم از مرزهای خود با سوریه نیز حمایت می‌کنیم... مقاومت حق دارد که در غزه به پیروزی واقعی دست پیدا کند.

نصرالله با هشدار به رژیم صهیونیستی گفت: آنچه برای اسرائیل آماده کرده‌ایم هرگز تحت تاثیر آنچه در سوریه انجام دادیم قرار ندارد و در طرح و برنامه ما برای مقابله با صهیونیست ها نیز کوچکترین اثری ندارد.

همچنین قرار است سید حسن نصرالله جمعه شب ساعت ۲۲ به وقت تهران به مناسبت هشتمین سالروز پیروزی مقاومت در جنگ ۳۳ روزه سال ۲۰۰۶ سخنرانی کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار