امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103273
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراد هاشم‌زهی، نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراد هاشم‌زهی، نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق میان‌ دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: از دولت یازدهم می‌خواهم مناطق محروم را دریابد و به شعار اعتدال عمل کند.

وی با اشاره به اینکه جامعه عملکرد وزرای رئیس‌ جمهور در راستای شعارهای وی را نمی‌بیند، افزود: در عزل و نصب‌ها فامیل‌بازی بر شایسته‌سالاری غلبه دارد.

هاشم‌زهی با تشکر از تلاش مسئولان در رسیدگی به وضعیت مردم پس از سیل مخرب نهبندان خاطرنشان کرد: تقاضای بازسازی هرچه سریع‌تر مناطق تخریب‌شده را پیش از فرا رسیدن فصول سرد، داریم.

وی با درخواست از وزارت راه و شهرسازی برای اجرای مصوبه دولت درباره احداث خط آهن شرق کشور و انتقاد از اینکه هنوز هیچ اقدام عملی در این مورد صورت نگرفته است به جاده‌های حادثه‌خیز حوزه انتخابی خود اشاره کرد و افزود:‌ در حالی که شاهد احداث خط لوله‌های گاز هستیم، متأسفانه به خط لوله نهبندان به سربیشه توجهی نمی‌شود.

نماینده نهبندان با انتقاد از محاسبه تعرفه برق این شهر مغایر با تعرفه برق دیگر مناطق گرمسیری و یادآوری آب رسانی به 500 روستای این منطقه با تانکر تصریح کرد: از وزیر جهاد کشاورزی می‌خواهیم از آب‌های موجود استفاده بهینه کرده و قنات‌های تخریب شده را تأمین کند.

وی با تأکید بر تأمین علوفه دامداران در بخش دیگری از سخنان خود بر اولویت داشتن حل مشکلات بهداشتی و درمانی مردم نهبندان و سربیشه تأکید کرد و ادامه داد:‌ رسیدگی به وضعیت سهمیه دانشجویان علوم پزشکی و احداث بیمارستان نهبندان و نیز تجهیز راه‌ها از دیگر اولویت‌های حوزه انتخابیه من است.

هاشم‌زهی با تأکید بر لزوم رسیدگی مسئولان دولتی و استانی به مکاتبات نمایندگان و پرهیز از ارجاع آن به مسئولان محلی که مشکلی را حل نمی‌کند در پایان تصریح کرد: استکبار بداند در برابر عزم و اراده مسلمانان جهان هیچ کاری نمی‌تواند کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار