امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103278
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; فارس، ‌روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز ...

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; فارس، ‌روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) خانه ملت در تذکری آئین‌نامه‌ای اظهار داشت: خدایا خودت شاهد باش که ما جنگ قدرت با کسی نداریم و نگران کمرنگ شدن اندیشه‌های انقلاب اسلامی هستیم.

وی افزود: مردم ایران انقلاب کردند تا از شر اندیشه‌های حاکم در لیبرالیسم نجات پیدا کنند، اگر شهردار تهران یک اقدامی در رابطه با تکریم بانوان برای احیای ارزش‌های انقلاب انجام داد، شاهد بودید که مسئولان دولتی گفتند این اقدام شهرداری تهران با کنوانسیون‌های بین‌المللی قابل جمع نیست، بنابراین باید از ارزش‌های انقلاب بگذریم.

حسینیان ادامه داد: اینگونه سخن گفتن درست چیزی است که قبل از انقلاب حضرت امام نامه‌ای نوشتند درباره حذف سوگند به قرآن و نخست وزیر وقت گفت، ما باید مقتضیات بین‌المللی را رعایت کنیم و حضرت امام هم فرمودند مگر می‌شود با مقتضیات بین‌المللی احکام اسلام را خدشه‌دار کرد؟

حسینیان تأکید کرد: ما واقعا نگرانیم و واقعا دلواپسیم، واقعا از اینگونه مسائل می‌ترسیم و می‌لرزیم، مردم ایران انقلاب کردند تا از امپریالیسم نجات پیدا ‌کنند و امروز متأسفانه به جای آنکه با خودی‌ها لبخند زده شود، در مقابل به قدرتمندان لبخند دیپلماتیک زده می‌شود ولی در مقابل خودی‌ها با عبوسی و چهره خشن برخورد می‌شود، ما نگران از بین رفتن ارزش‌های انقلاب هستیم.

حسینیان تصریح کرد:‌ در مقابل دشمن اعلام قیام کردیم که پوزه استکبار جهانی را به خاک بمالیم، اما زمانی که تصمیم بر مقابله با دشمن شجاعت و معامله کردن بر سر دستاوردهای علمی هسته‌ای ایران شجاعت می‌شود، انتقاد از این تسلیم شدن، بزدلی و ترس می‌شود، بنابراین اعلام می‌‌کنیم که ما واقعا نگرانیم، ترسو و بزدل هستیم، اما بدانند که ما بر سر ارزش‌های انقلاب اسلامی با کسی معامله نمی‌‌کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها