امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103285
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق میان‌ دستور خود در صحن علنی با انتقاد از اظهارات اخیر رئیس جمهور در جلسه با سفرا و نمایندگان ایران در سایر کشورها اظهار داشت: ادبیات به کار برده شده از سوی رئیس جمهور در این جلسه به هیچ وجه در شأن ایران اسلامی نبود.

وی خطاب به رئیس جمهور افزود: شما شعار اعتدال را برای خود انتخاب کرده‌اید و بیش از نیمی از شرکت‌کنندگان در انتخابات به خاطر همین شعار به شما رأی دادند، اما شما در عمل گویا خلاف اعتدال رفتار می‌کنید.

نماینده رشت با بیان اینکه منتقدان در تمام دولت‌ها به انتقادات خود پرداخته‌اند، تصریح کرد: انتقاد کردن چه در مسائل هسته‌ای و چه در سایر مسائل مربوط به کشور تنها مربوط به دولت یازدهم نبوده ، بلکه در تمام دولت‌ها دنبال می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر اینکه طبق اظهارات رئیس جمهور مبنی بر اینکه تحریم‌ها ظالمانه است، باید گفت خود روحانی نیز از مذاکرات هراس دارد، خاطرنشان کرد: فرزندان امام راحل و رهبری، جهنم را تنها برای دشمنان ایران اسلامی می‌دانند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها