امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103286
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
آیت‌الله عباس کعبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به روز مقاومت اسلامی اظهار کرد: مقاومت اسلامی در پرتو ایمان راسخ به خداوند، عمل به ...

آیت‌الله عباس کعبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به روز مقاومت اسلامی اظهار کرد: مقاومت اسلامی در پرتو ایمان راسخ به خداوند، عمل به فریضه جهاد اسلامی در زمینه دفاع از سرزمین اسلامی، الگوگیری از دفاع مقدس ملت ایران، در پرتو هدایت‌های ولی فقیه و حماسه حسینی شکل گرفت.

وی خاطرنشان کرد: امروز پیروزی مقاومت اسلامی بر مبنای ایمان، جهاد، ولایت فقیه و عاشورا به عنوان تنها راه حل برای بازسازی و احیای امت اسلامی، زوال و نابودی صهیونیست‌ها و در نهایت تحقق تمدن نوین اسلامی استوار است.

عضو مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: مقاومت اسلامی پیش درآمدی برای شکل‌گیری جامعه نمونه اسلامی و راهی به سوی تحقق تمدن نوین اسلامی است و در دنیای پرآشوب، مناسبات ظالمانه و سیطره نظام استکباری مقاومت بهترین شیوه و یک آغاز است.

وی با بیان اینکه مقاومت ابعاد گسترده‌ای دارد گفت: مقاومت فرهنگی در برابر تهاجم فرهنگی، مقاومت سیاسی در برابر ظلم و مناسبات ظالمانه نظام استکباری، مقاومت اجتماعی در حفاظت از هویت اسلامی و مقاومت نظامی در برابر اشغالگران انواع مقاومت است.

کعبی خاطرنشان کرد: مقاومت اسلامی شیوه‌ای برای شکل‌گیری جامعه اسلامی است و در واقع پرچم‌دار آن امام راحل(ره) و گفتمان انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب آیت‌الله خامنه‌ای است.

وی یادآور شد:‌ مقاومت اسلامی در لبنان از رهبری و ملت ایران درس مقاومت را آموختند، درس‌ها و عبرت‌های مقاومت می‌تواند فرا روی نسل جوان باشد تا در واقع به عنوان راه حیات‌بخش به آن توجه شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: اگر مقاومت اسلامی نبود امروز استکبار و صهیونیسم کل منطقه آسیای غربی و خاورمیانه را اشغال کرده بودند و آمریکایی صهیونیستی شکل می‌گرفت.

وی با بیان اینکه زوال و نابودی اسرائیل آغاز شده است گفت: امروز رژیم صهیونیستی به عنوان رژیم کودک‌کش و جنایت‌کار جنگی بوده که به بیمارستان‌ها، مدارس و انسان‌های بی‌گناه رحم نمی‌کند و مورد حمایت آمریکا است.

کعبی یادآور شد: مشروعیت و مقبولیت رژیم صهیونیستی حتی در میان حامیانش از بین رفته و این دستاورد مقاومت اسلامی است.
انتهای پیام/78003/ع30/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها