امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103287
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هم‌اندیشی کیفرخواست علیه رژیم صهیونیستی با حضور الهام امین‌زاده معاون حقوقی ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هم‌اندیشی کیفرخواست علیه رژیم صهیونیستی با حضور الهام امین‌زاده معاون حقوقی رئیس‌جمهور، عباسعلی کدخدایی سخنگوی سابق شورای نگهبان و جمعی از حقوقدانان در مجمع جهانی صلح اسلامی برگزار شد.

عامری دبیرکل مجمع جهانی صلح اسلامی در ابتدای این نشست با اشاره به اهداف این مجمع گفت: در حوادث فلسطین شاهد فجایعی هستیم که در جهان کم‌نظیر است و صلح جهانی را در همه معیارهای آن نقض کرده است.

وی با اشاره به فجایع رژیم صهیونیستی درباره کشتار بی‌رحمانه مردم غزه خاطرنشان کرد: با وجود آنکه رژیم صهیونیستی تصمیم داشت تا به بایکوت خبری این واقعه بپردازد، اما افکار عمومی نسبت به این امر ملتهب شد و جامعه جهانی را ملتهب کرد.

عامری هدف برگزاری از چنین نشستی را بررسی ابعاد حقوقی جنایات رژیم صهنیستی علیه مردم غزه و استمداد از نظرات حقوقدانان و اساتید دانشگاه‌ها در این امر دانست و خاطرنشان کرد: در زمینه حوادث غزه آمادگی حقوقدانان کشورمان و حقوقدانان جهان مسلمان روبه‌رو بوده‌ایم که در این زمینه اعلام آمادگی کردند و در نظر داریم تا نشست مشترکی را با حضور حقوقدانان مسلمان سراسر جهان در تهران برگزار کنیم.

این نشست توسط مجمع جهانی صلح اسلامی که در راستای سیاست‌هایی از جمله تحکیم توسعه صلح در سطح جهانی که در مقابله با تروریسم گام برمی‌دارد برگزار شده است.

همچنین برگزارکنندگان این همایش در نظر دارند کیفرخواستی را علیه رژیم صهیونیستی توسط مجمع جهانی صلح اسلامی و انجمن حقوقدانان بدون مرز تهیه کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها