امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103289
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس 22 مرداد ماه 93 ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس 22 مرداد ماه 93 از سوی هیأت رئیسه مجلس قرائت شد که به شرح زیر است:

حسن تأمینی لیچایی نماینده مردم رشت در تذکری به وزیر بهداشت خواستار تسریع در پرداخت مطالبات شرکت‌های تأمین تجهیزات پزشکی شد.

محمدعلی عبدالله‌زاده، جواد هروی، سید محمد باقر عبادی و مراد هاشم‌زهی نمایندگان مردم طبس، قائنات، بیرجند و نهبندان به وزیر راه و شهرسازی در خصوص علت صدور اجازه پرواز به هواپیماهای آنتونوف با وجود غیراستاندارد بودن آنها تذکر دادند.

ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در تذکری به رئیس‌ جمهور عنوان کرد که نقدپذیری متوازعانه پاسخ نقد منصفانه است که لازم است رئیس ‌جمهور در همه حال به این مهم توجه داشته باشد.

محمد سلیمانی نماینده مردم تهران به رئیس ‌جمهور در خصوص ضرورت ایجاد ساز و کار مناسب برای جلوگیری از ارائه اطلاعات غلط به رئیس‌ جمهور بر ضرورت اجتناب از لحن زورگویانه و نسنجیده را متذکر شد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر به وزیر بهداشت در مورد تأخیر در صدور دفترچه بیمه سلامت برای کسانی که پیش از این سابقه بیمه داشتند تذکر داد.

محمد مهدی زاهدی و رضا صابری نمایندگان کرمان و آزادشهر در تذکری به رئیس ‌جمهور خواستار توضیح علت عدم پرداخت شهریه دانشجویان پیام نور زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی با وجود تصریح در قانون برنامه پنجم توسعه و قانون بودجه سال 93 کل کشور شدند.

ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان به وزرای اطلاعات و کشور در خصوص لزوم برنامه‌ریزی برای حل مشکلات حاشیه‌نشینان کشور را متذکر شد.

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک به وزیر آموزش و پرورش در خصوص عدم برگزاری آزمون استخدامی معلمان پیش‌دبستانی و به وزیر اقتصاد و دارایی در خصوص جلوگیری از افزایش نرخ سود وام بانک‌ها و لزوم کاهش آن تذکر داد.

عباس فلاحی باباجان نماینده مردم اهر در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار برخورد قانونی با برگزارکنندگان نمایش توهین‌آمیز به اهالی آذربایجان شد.

محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان به وزیر نفت در مورد علت عدم اطلاع‌رسانی و عدم اتخاذ راهکار در مورد پرونده کرسنت و به وزیر صنعت در مورد عدم اتخاذ موضع مناسب در ارتباط با افزایش قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا به وزیر آموزش و پرورش در مورد علت عدم استفاده مناسب از ظرفیت‌های درآمدی قانون بودجه سال 93 به ویژه بند ن تبصره 3 و ماده 27 ضوابط اجرایی این قانون و به رئیس‌جمهور در مورد لزوم انجام اقدامات موثر به منظور کنترل و کاهش آلودگی هوا در فصل سرد سال توسط سازمان حفاظت محیط زیست تذکر داد.

لاله افتخاری نماینده مردم تهران در تذکری به وزیر راه و شهرسازی خواستار لزوم پیگیری علت سقوط هواپیمای مسافربری تهران ـ طبس و پیشگیری از تکرار و پرداخت خسارت به آسیب‌دیدگان و خانواده‌های جان‌باختگان شد.

مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود به وزیر راه و شهرسازی لزوم لغو پرواز شرکت سپاهان با توجه به حادثه سقوط هواپیما و به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی لزوم عدم دخالت زیرمجموعه وزارت کار در تشکیل هیأت مدیره اتاق بازرگانی را متذکر شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها