امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103305
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمد کریمی اصفهانی دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار عصر امروز (چهارشنبه) در گردهمایی

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمد کریمی اصفهانی دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار عصر امروز (چهارشنبه) در گردهمایی «مهربانی با مردم غزه» در تالار ایران زمین تهران اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران در هشت سال جنگ تحمیلی توانست در برابر همه استکبار جهانی به تنهایی مقاومت جانانه‌ای را از خود به نمایش بگذارد.
وی افزود: ایران در هشت سال جنگ تحمیلی تنها مقابل عراق نبود بلکه با 40 کشور در حال جنگ بود و ما از 40 کشور اسیر داشتیم.
دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار با تأکید بر اینکه ما نباید در محاسبات‌مان اشتباه کنیم، گفت: ما دیدیم که به دنبال انقلاب اسلامی موج بیداری اسلامی در کشورهای منطقه ایجاد شد اما متأسفانه این کشورها در محاسبات خود اشتباه کردند و به جای ولایت خدا ولایت طاغوت را پذیرفتند.
وی ادامه داد: استکبار تمام سعی خود را به کار گرفت تا بیداری اسلامی را به انحراف بکشد و برخی کشورهای عربی نیز در این امر استکبار را همراهی کردند.
دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار با بیان اینکه جنگ اسرائیل علیه غزه هیچ ارزش نظامی ندارد، گفت:‌ امروز صدای فریاد کودکان بیگناه مردم غزه بلندتر از موشک‌های رژیم صهیونیستی است و دنیا دارد ظلم این رژیم غاصب را به وضوح می‌بیند.
کریمی‌اصفهانی به درگیری مسلمانان اشاره و تصریح کرد: امروز استکبار برای به هم ریختن اوضاع کشورهای اسلامی منطقه حتی نیرو نیز اعزام نمی‌کند بلکه خود مسلمانان را به جان خودشان انداخته است.
وی  در مورد شعار نه غزه و نه لبنان که توسط فتنه‌گران سال 88 مطرح شد نیز، گفت: این شعار خیانت بزرگی به رهبری و امام بود.
انتهای پیام/  

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها