امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103307
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور عصر امروز در همایش سازمان‌های مردم‌نهاد که در سالن ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور عصر امروز در همایش سازمان‌های مردم‌نهاد که در سالن وزارت کشور برگزار شد با اشاره به تلاش دولت برای ایجاد فضای مناسب جهت فعالیت سازمان‌های مردمی اظهارداشت: دولت تدبیر و امید معتقد است باید در شرایط دموکراسی مبتنی بر آرا و نظرات مردم موضوع توسعه را با محوریت مردم مدنظر داشته باشیم.

وی افزود: تشکل‌های مردم‌نهاد به عنوان نهادی واسط بین ملت و نظام در راستای طرح مطالبات و همچنین فعالیت در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی و ایجاد  نقش واسط بین مردم و دولت برای ابراز نظرات ایفا می‌کند.

وزیر کشور ادامه داد: دولت و سایر دستگاه‌ها تمام تلاششان بر این بوده که زمینه را برای فعالیت سازمان‌های مردم نهاد فراهم کنیم و در همین راستا جلسات مختلفی را در وزارت کشور و سازمان‌های گوناگون همچون محیط زیست، وزارت ورزش و سایر دستگاه‌ها برگزار کرده‌ایم.

رحمانی‌فضلی با تاکید بر حل مشکل سازمان‌های مردم نهاد گفت: تمام تلاش ما این بوده است تا بتوانیم روند تأسیس سازمان‌های مردم نهاد را کوتاه کنیم همچنین در تلاشیم تا قانون مناسبی را در همین رابطه به مجلس ارائه کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها