امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۲۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103310
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی یونسی مشاور امور اقوام و اقلیت‌های رئیس‌جمهور در جمع خبرنگاران با اشاره به ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی یونسی مشاور امور اقوام و اقلیت‌های رئیس‌جمهور در جمع خبرنگاران با اشاره به دوام گروهک تروریستی داعش در عراق اظهارداشت: خیلی امیدواریم بعد از اینکه مسئله سیاسی دولت در عراق حل شود به سرعت این گروهک تروریستی نیز منهدم شود.
وی ادامه داد: امروز مردم از دولت عراق درگیر حل مسئله عراق هستند که خدا را شکر این موضوع نیز برطرف شده است.
یونسی با اشاره به دولت جدید عراق گفت: دولتی که امروز در عراق روی کار آمده است مورد حمایت مرجعیت و همه جریان‌های شیعه و سنی است و اتحادی در عراق به وجود آمده که از این پس حل مسئله داعش را آسان‌تر کرده است.
مشاور امور اقوام و اقلیت‌های رئیس‌جمهور گفت: جریان داعش یک جریان ضد اسلام است و شیعه و سنی نمی‌شناسد؛ اکثریت مردم عراق چه شیعه و چه سنی با آن مخالف هستند.
وی با تأکید بر اینکه علمای شیعه و سنی هم با آنها مخالفند، گفت: بنده مطمئنم فتنه امروز عراق به زودی تمام خواهد شد و این غده سرطانی از سر مسلمانان و منطقه قطعه خواهد شد.
یونسی همچنین با اشاره به برخوردهای دوگانه آمریکا و غرب نسبت به تحرکات داعش در عراق، گفت: آمریکایی‌ها در این حوادث تاکنون اشتباهات زیادی داشته است آنها در راه‌اندازی طالبان و القاعده نیز چنین اشتباهاتی را انجام داده‌اند اما بعدها متوجه شدند که به دست خودشان مار پرورش داده‌اند که ضربات شدیدی را از ناحیه آنها خورده‌اند.
مشاور امور اقوام و اقلیت‌های رئیس‌جمهور ادامه داد: ‌در مورد داعش هم همان اشتباهات را آمریکایی‌ها مرتکب شدند البته این اشتباه را مسئولین جمهوری اسلامی پیش‌بینی کرده و حتی آن را گوشزد کردند که آمریکایی‌ها در حال اشتباه هستند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها