امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103318
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
رحمت‌الله شریفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: مرزبانان هنگ مرزی سردشت با حرکت جهادی خود و افزایش فشار بر انسداد مرزها، ...

رحمت‌الله شریفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: مرزبانان هنگ مرزی سردشت با حرکت جهادی خود و افزایش فشار بر انسداد مرزها، اقدامات قاچاقچیان را در مرزهای این شهرستان ناکار کردند.

وی تصریح کرد: از اوایل سال جاری و در این پنج ماه توانسته‌ایم 200 هزار لیتر مواد سوختی جاسازی شده از خودروهای خروجی از کشور را کشف و ضبط کنیم.

شریفی افزود: مرزبانان این هنگ در انجام یکسری کار اطلاعاتی موفق شدند 5 هزار دستگاه گیرنده ماهواره‌ای، 2 هزار راس احشام قاچاق به همراه 300 دستگاه خودرو حامل بار قاچاق را توقیف و با تشکیل پرونده به مقام قضایی تحویل دهند.

شریفی با اشاره به ارزش بالای کالاهای کشف شده و توقیفی، گفت: با بررسی‌های به عمل آمده ارزش کالاهای مورد نظر 300 میلیون ریال بوده که با این اقدام وسیع و حرکت جهادی ماموران مرزی هنگ نقشه قاچاقچیان ناکام مانده و نقش بر آب شد.

وی اظهار داشت: امید است روز به روز بر انسداد مرزها افزوده شده تا دست قاچاقچیان و اخلالگران را از دخالت در امورات داخلی کشور کوتاه کنیم.

انتهای پیام/61001/و20/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها