امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۲۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103321
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار کاظم مجتبایی در تشریح این خبر گفت: با طرح شکایت زنی مبنی بر کلاهبرداری 6 میلیارد و ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار کاظم مجتبایی در تشریح این خبر گفت: با طرح شکایت زنی مبنی بر کلاهبرداری 6 میلیارد و 800 میلیون ریالی از وی، شناسایی متهم در دستور کار مأموران ویژه پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد،فرزند شاکی به اتهام حمل و نگهداری مواد مخدر، در زندان است و با توجه به اینکه  محاکمه سختی در انتظارش بود با یکی از این کلاهبرداران حرفه ای آشنا شده و با قول خلاصی فرزندش از محاکمه، مبلغ 6 میلیارد و 800 میلیون ریال به آنها پرداخت کرده است.

فرمانده انتظامی قم گفت: در ادامه شاکی پس از عدم حصول نتیجه و محکومیت فرزندش به حبس طولانی مدت و با علم به اینکه مورد کلاهبرداری واقع شده است اقدام به طرح شکایت در پلیس آگاهی استان می کند.

وی اظهارداشت: مأموران آگاهی پس از اخذ دستور قضایی، به صورت نامحسوس در یک قرار صوری،متهم را که ظاهری فریبنده و شیک پوش داشت به همراه همدستش که در پوشش راننده خودروی آزرا بود دستگیر کردند.

سردار مجتبایی گفت: با دستگیری هر دو متهم و بررسی سوابقشان مشخص شد متهم ردیف اول به نام "م . الف" دارای چهار فقره سابقه کیفری و راننده به نام "الف . ح" دارای یک فقره سابقه کیفری هستند که متهم ردیف اول با همدستی تعدادی از وکلا به  این کلاهبرداری اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی قم تصریح کرد: تاکنون ۴ شاکی دیگر که به همین شیوه مبلغ 9 میلیارد و 800 میلیون ریال از آنها در چند استان دیگر کلاهبرداری شده است شناسایی شده اند.

به گفته وی تحقیقات برای شناسایی سایر شکات و همدستان احتمالی دیگر متهمان همچنان ادامه دارد که به محض حصول نتیجه به اطلاع شهروندان خواهد رسید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها