امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۲۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103322
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
بهروز حسنوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر از از دستگیری شرور سابقه‌دار متواری توسط مامورین انتظامی این شهرستان در 24 ساعت گذشته خبر داد ...

بهروز حسنوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر از از دستگیری شرور سابقه‌دار متواری توسط مامورین انتظامی این شهرستان در 24 ساعت گذشته خبر داد اظهار کرد: این شرور سابقه‌دار به‌نام (امید ـ ظ) دارای سوابق متعدد همچون قدرت‌نمایی با سلاح گرم، عربده کشی، اخلال در نظم عمومی، نزاع فردی و جمعی، اتهام حمل مواد مخدر، پرداخت جزای نقدی و سرقت مسلحانه بوده است.

وی افزود: این فرد در استان اصفهان تحت تعقیب بوده و اخیراً نیز به‌دلیل اینکه تحت فشار و کنترل شدید پلیس شوشتر قرار گرفته برای رهایی از کنترل پلیس شوشتر به استان اصفهان مهاجرت و در آن استان با انجام اعمال مشابه تحت تعقیب پلیس استان اصفهان قرار داشت. 

فرمانده انتظامی شوشتر ادامه داد: پلیس اصفهان با تشکیل اکیپ ویژه و انجام اقدامات فنی مخفیگاه اولیه، این شرور را در شهرستان اهواز شناسایی و با هماهنگی و همکاری پلیس خوزستان در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و قصد انتقال به استان اصفهان را داشته‌اند که در حین بدرقه متهم از دست ماموران اقدام به فرار می‌کند.

حسنوند خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت موضوع، با فرار متهم از دست ماموران انتظامی اصفهان، مراتب فرار وی به سراسر کشور اعلام می‌گردد که در آن راستا با توجه به اینکه متهم اهل و ساکن شوشتر و جاده صاحب الزمان بوده لذا ضمن متواری شدن به سمت این شهرستان از سوی ماموران بیشتر شد. 

وی گفت: پس از اطلاع پلیس شوشتر از فرار این شرور از دست ماموران پلیس اصفهان، سریعاً اکیپ ویژه‌ای جهت شناسایی مخفیگاه و دستگیری وی در این شهرستان تشکیل که با انجام کار اطلاعاتی، نهایتاً این شرور سابقه‌دار در مخفیگاه خود در جاده صاحب الزمان (ع) شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر و تحت بازجویی فنی به اعمال مجرمانه خود دراستان اصفهان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شوشتر در پایان عنوان کرد: متهم با تشکیل پرونده مقدماتی جهت اعمال قانون و مجازات و معرفی به دادسرای عمومی و انقلاب محل وقوع جرائم منتسبه تحویل پلیس اصفهان گردید.

انتهای پیام/72001/صا20/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار