امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۲۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103341
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کنگان، شاکر محیسن ظهر امروز در آیین تجلیل از خبرنگاران حوزه آموزش و پرورش اظهار کرد: خبرنگاران آینه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کنگان، شاکر محیسن ظهر امروز در آیین تجلیل از خبرنگاران حوزه آموزش و پرورش اظهار کرد: خبرنگاران آینه صداقت و بی‌پیرایگی جامعه و نمادی از شجاعت و پویایی و حرکت‌آفرینی هستند.

وی اضافه کرد: روز خبرنگار فرصت مغتنمی است که به صورت عمیق‌تر و منطقی‌تر به رسانه توجه کنیم و اثرات آن را مورد واکاوی قرار دهیم.

رئیس آموزش و پرورش کنگان در ارتباط با نگاه جامعه به خبرنگار افزود: نگاه به خبرنگار باید از منظر قرآنی باشد چون خبرنگار رسالت قرآنی بر دوش دارد.

وی یکی از ویژگی‌های مهم خبرنگاران را امانت‌داری دانست و گفت: خبرنگار باید امانت‌دار و بررسی کننده خبر بوده و در کارش شفافیت و درستکاری باشد.

محیسن خبرنگاران را پل ارتباطی بین مردم و مسئولان دانست و اضافه کرد: خبرنگاران حلقه وصل بین مردم و مسئولان هستند و هر چه این حلقه محکم‌تر باشد خبرها از کانال سالم‌تری گذر می‌کند.

رئیس آموزش و پرورش کنگان در ادامه در ارتباط با شناسایی نخبگان در مدارس این شهرستان یادآور شد: تعداد 35 نفر دانش‌آموز دختر و پسر نخبه و آینده‌ساز شهرستان مورد شناسایی قرار گرفته‌اند که با تشکیل مجمع نخبگان علمی در نظر داریم با تشکیل کلاس‌هایی سطح علمی آنان را افزایش دهیم.

وی بیان کرد: از خرداد ماه سال جاری که مسئولیت آموزش و پرورش را بر عهده گرفتم برنامه‌های خوبی در حوزه‌های مختلف صورت گرفته که برگزاری امتحانات نهایی، آسیب‌شناسی امتحانات نهایی، برنامه‌ریزی برای پروژه مهر، سرکشی از تعدادی از بازنشستگان عرصه تعلیم و تربیت، ساماندهی و سازماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش بخشی از کارهای صورت گرفته است.

رئیس آموزش و پرورش کنگان به محورهای اساسی در آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: ارتقاء مدیریت، ارتقاء افزایش کیفی، اعتلای برنامه‌های تربیتی و تربیت بدنی و ساماندهی حوزه اداری و بهبود روند کار از محورهای اساسی در آموزش و پرورش است.

انتهای پیام/2451/ر30/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار