امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103342
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، کسی می تواند اهدای عضو و حیات دوباره به انسان بخشد که در طول زندگی نیز این خصیصه کمک به ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، کسی می تواند اهدای عضو و حیات دوباره به انسان بخشد که در طول زندگی نیز این خصیصه کمک به همنوع را لمس و احساس کرده باشد و مصداق این جمله گروهبان یکم رضا غنی آبادی پلیسی که کمک به همنوع را تجربه کرده و بعد از آن از خمیرمایه وجود بخشش کرد.

زنده یاد غنی آبادی از کارکنان یگان ویژه تهران بزرگ که در روز 16 مرداد بر اثر سانحه تصادف و مرگ مغزی به کما رفته بود ۳ روز بعد به دلیل مشکلات تنفسی درگذشت که با نظر به علاقه این پلیس جوان در قید حیات مبنی بر رضایت اهدای عضو و ثبت نام وی در لیست بانک اطلاعاتی، عمل پیوند اعضاء صورت پذیرفت و قرنیه های وی نیز به چشم بیماران روشنایی بخشید و بدین طریق رحمت و فضل خداوند را با والاترین و عالیترین صورت عطا و بخشندگی یعنی ترجیح دادن دیگران برخود به دست آورد.

پیکر زنده یاد غنی آبادی پس از تشییع در قطعه نام آوران بهشت زهرا با حضور جمع کثیری از همکاران وی به خاک سپرده شد.

در مراسم تشییع این عزیز از دست رفته همکاران وی به جهت اعلام آمادگی در اهدای اعضا به نیازمندان و تسکین خانواده متوفی همگی با اتیکت رضا غنی آبادی حضور یافته بودند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها