امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103396
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 144
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهرام رادان هنرپیشه سینما که به جمع مخاطبان صدهزارنفری نمایش ترکیبی «شبی در کهکشان ها» پیوسته و این ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهرام رادان هنرپیشه سینما که به جمع مخاطبان صدهزارنفری نمایش ترکیبی «شبی در کهکشان ها» پیوسته و این نمایش ترکیبی را از نزدیک به نظاره نشسته بود، در رابطه با اکران این نمایش گفت: برنامه پرعظمت و با شکوهی بود و علاوه بر جلوه های ویژه فوق العاده، روند کارگردانی خوبی داشت.
 
وی با بیان اینکه این سبک نمایش کار نوع و بدیعی بود، خاطرنشان کرد: باید از این قبیل کارهای بیشتر انجام شود. با اینکه بعضی از این داستان ها را بارها و بارها شنیده ایم اما تماشای آنها در یک بستر تازه با تکنیک های جدید می تواند خیلی جذاب و دلپذیر باشد.
 این هنرپیشه سینما در رابطه با بخش‌های جذاب و تاثیر گذار «شبی در کهکشان ها» گفت: من بخش معاصر و دفاع مقدس را بیشتر دوست داشتم. به نظرم این بخش نقطه اوج شکوه و ابهت کار و از تاثیرگذاری فوق العاده ای برخوردار بود.
 
رادان به سبک جدید نمایش در «شبی در کهکشان‌ها» اشاره کرد و افزود: این نوع نمایش را کم داشته‌ایم و فکر می کنم در دنیا هم گروه های کمی باشند که بتوانند چنین نمایشی را اکران کنند.
 
وی به ضرورت پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان تاکید کرد و اظهار داشت: به نظرم استعدادهای ویژه ای در کشورمان در این نوع سبک نمایش وجود دارد و قطعا مردم هم در راستای اوقات فراغت شان از آن استقبال می کنند.
 
این هنرپیشه سینما با بیان اینکه ما هنوز در حوزه اوقات فراغت ضعف داریم خاطرنشان کرد: چقدر خوب است که از قصه‌های ملی مذهبی خودمان برای پر کردن اوقات فراغت و تاثیرگذاری بیشتر روی مخاطب بهره گیریم.
 رادان با اشاره به اکران این نمایش عظیم از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، تصریح کرد:  آنقدر بستر برای کار فرهنگی زیاد هست و میزان کار انجام نشده از کارهای صورت گرفته بیشتر است که هرچقدر از امثال چنین اقداماتی در کشور صورت پذیرد قطعا مثبت است و ما هر چقدر در بخش سرگرمی و اوقات فراغت کار کنیم، باز هم کم است.
 
وی با تاکید بر این نکته اکران این چنین نمایش‌هایی نباید به شهر تهران محدود شود، اظهار داشت: این برنامه‌ها نه تنها در تهران بلکه در شهرستان ها نیز باید اجرا شود تا مردم وقتشان را به جای صرف کردن پای خیلی از مواردی که دوست داشتنی نیست، از این نمایش های استفاده کنند.
 
این هنرپیشه سینما پیشنهاد داد که برای جذب مخاطب میلیونی برای این برنامه، می توان آن را در چند نقطه و موقعیت مختلف تهران اجرا کرد.
 
بهرام رادان به نزدکی ماه محرم اشاره کرد و افزود: به نظرم می‌توان بخش محرم و وقایع عاشورا را با توجه به نزدیکی این ماه به صورت مجزا اکران و به نمایش در آورد.
 
وی در پایان بار دیگر تاکید کرد اگر برنامه های اینچنینی از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری در سایر نقاط تهران به اجرا درآید قطعا مورد استقبال مردم قرار خواهد گرفت چراکه مردم ما پیش زمینه مذهبی داشته و داستان های قرآنی را دوست دارند و حتما اکران آن موفقیت آمیز خواهد بود.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها