امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103407
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، محمدمهدی عسگرپور مدیرعامل خانه‌سینما در دومین نشست خبری شانزدهمین جشن خانه سینما  گفت: وضعیت معیشتی بخش عمده‌ای از ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، محمدمهدی عسگرپور مدیرعامل خانه‌سینما در دومین نشست خبری شانزدهمین جشن خانه سینما  گفت: وضعیت معیشتی بخش عمده‌ای از همکاران ما در ماه‌های اخیر به گونه‌ای شده است‌ که حس برگزاری جشن را گرفته است، به همین دلیل قصد داریم جشن شانزدهم خانه سینما را به شکلی متفاوت یعنی با صرف بودجه‌ای کم و در فضایی متفاوت مانند حیاط خانه سینما برگزار کنیم.

وی در بخشی از صحبت‌های خود تاکید کرد: اما از آنجا که وضعیت معیشتی تعداد زیادی از همکاران ما در شرایط خوبی نیست‌، در هیات مدیره خانه سینما و شورای سیاست‌گذاری شانزدهمین جشن خانه سینما و نیز در جلساتی که با دبیر و مدیران جشن داشتیم، تصمیم گرفتیم امسال به دلیل همین مسائل جشن شانزدهم را به آن صورتی که در طول سال‌های قبل برگزار می‌شد، برگزار نکنیم.

وی افزود: در واقع قصد داریم به این ترتیب به بسیاری از همکاران خود که دچار مشکل معیشتی شده‌اند اعلام همراهی و همدردی کنیم.

براساس این گزارش، مازیار میری دبیر اجرایی شانزدهمین جشن خانه سینما نیز در توضیح این تصمیم گفت: قطعا شانزدهمین جشن خانه سینما برگزدیگان خود را در مراسم پایانی خواهد شناخت اما هنوز هیچ تصمیمی در مورد شیوه برگزاری آن که مکان آن در خانه سینما خواهد بود نگرفته‌ایم اما جشن به صورت سال‌های گذشته برگزار نخواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها