امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103412
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 29
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، حجت‌الاسلام حمیدرضاسلیمانی ظهر امروز در دیدار اعضای شورای هماهنگی جشن‌های دهه کرامت با امام جمعه

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، حجت‌الاسلام حمیدرضاسلیمانی ظهر امروز در دیدار اعضای شورای هماهنگی جشن‌های دهه کرامت با امام جمعه مشهد اظهار داشت: امروز دهه کرامت با همکاری آستان‌های مبارکه حرم‌های حضرت رضا(ع) حضرت شاهچراغ و حضرت معصومه(س) شکل گرفته است که در این موضوع سازمان‌های مختلف همکاری دارند.

وی بیان داشت: در شورای هماهنگی سفرهایی در ارتباط دهه کرامت داشتیم و در هفته گذشته به شهر شیراز سفر داشتیم و هفته آینده در نزد مراجع در قم خواهیم بود.

ارباب سلیمانی تصریح کرد: به دنبال آن هستیم که دهه کرامت با محوریت مردم برگزار شود و در این موضوع امروز خوشبختانه با محوریت مردم درحال انجام است و البته نهادهای مختلف در این زمینه همکاری گسترده داشتند.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رویکرد اصلی دستگاه‌های عضو حمایت از تشکل‌های مردمی برای حمایت آن‌ها از دهه کرامت است و پیش‌بینی می‌شود در دهه کرامت 350 هزار مراسم به اجرا گذاشته شود.

ارباب سلیمانی اظهار کرد: ستادهای محلی دهه کرامت با محوریت مساجد نیز در این دهه که از 6 تا 16 شهریور ماه است، تشکیل می‌شود.

انتهای پیام/70005/الف20/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها