امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103426
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نیویورک تایمز پرفروش‌ترین کتاب‌های سیاسی هفته را به شرح زیر اعلام کرد: 1. «شکست‌ناپذیر» نوشته «لورا

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نیویورک تایمز پرفروش‌ترین کتاب‌های سیاسی هفته را به شرح زیر اعلام کرد:

1. «شکست‌ناپذیر» نوشته «لورا هیلنبراند» از انتشارات «رندوم هاوس»: داستان یک دونده مسابقات المپیک است که در جریان جنگ جهانی دوم به اسارت نیروهای ژاپنی درآمی‌ید و می‌تواند از ماجرا جان سالم به در برد، فیلمی به کارگردانی «آنجلینا جولی» و به همین نام نیز براساس این کتاب ساخته شده است.

2.«دشمنی خونین» نوشته «ادوارد کلین» از انتشارات «رجنری»: ادعاهای «ادوارد کلین»، روزنامه‌نگار آمریکایی درباره دشمنی پنهان میان خانواده کلینتون و اوباما، ریاست‌جمهوری آمریکا است.

3.«آمریکا» نوشته «دینش دسوزا» از انتشارات «رجنری»: درباره دفاع از آمریکا در برابر دیدگاه نابودی قدرت جهانی این کشور است که اخیرا یک مستند نیز از روی آن ساخته شده است.

4.«انتخاب‌های سخت» نوشته «هیلاری کلینتون» از انتشارات «سایمون اند شاستر»: اگرچه به عنوان یک کتاب خاطرات به فروش می‌رسد ولی در آن کمتر به زندگی خصوصی «هیلاری کلینتون» پرداخته شده و بیشتر درباره خاطرات کاری او به عنوان وزیر امورخارجه اوباماست.

5. «یک ملت» نوشته «بن کارسون»: «بن کارسون» که خود یک پزشک بازنشسته است در این کتاب درباره راه‌حل‌ مشکلات سلامت و آموزش براساس نظام سرمایه‌داری بحث می‌کند. 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها