امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۵:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103441
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نظر دارد تا در یکشنبه 26 مرداد سال جاری در ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نظر دارد تا در یکشنبه 26 مرداد سال جاری در سالن کنفرانس مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورشی به رونمایی از 40 تصویر جدید ایرانی _ اسلامی بر دفاتر تحریر بپردازد.

از تصاویری که در این دفاتر استفاده شده است می‌توان به تصاویری از نقوش اسلامی _ ایرانی، نمادهای عروسک‌های بومی _ محلی ایرانی، عروسک‌های محلی «دارا و سارا»، فرش ایرانی و کاراکترهای کارتونی اشاره کرد.

تصویر زیر مربوط به برند «دارا و سارا» بوده که بر روی دفاتر تحریر قرار گرفته است:
تصاویر زیر مربوط به نقوش اسلامی _ ایرانی است:
 


 
 


 

در مراسم رونمایی از نوشت‌افزارهای اسلامی _ ایرانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان علیرضا حاجیان‌زاده مدیرعامل کانون پرورشی، مهدی باقری معاون تولید کانون، کوروش پارسانژاد سرپرست واحد گرافیک کانون و مدیر هنری این طرح‌ها و جمعی از اهالی فرهنگ و هنر حضور به عمل خواهند آورد.

گفتنی است، مراسم رونمایی از نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر اسلامی _ ایرانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، یکشنبه 26 مرداد سال جاری از ساعت 10:30 لغایت 12 در سالن کنفرانس مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌ _ هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب برگزار می‌شود.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها