امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103447
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۵
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، نمایندگان مجلس ملی ونزوئلا اظهار داشتند: علیرغم این که خبرنگاران و روزنامه‌نگاران لباس‌های ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، نمایندگان مجلس ملی ونزوئلا اظهار داشتند: علیرغم این که خبرنگاران و روزنامه‌نگاران لباس‌های ویژه‌ای بر تن داشتند  ولی رژیم صهیونیستی آنها را مورد هدف حملات خود قرار داد.

خبرگزاری «کورئو دل اورینوکو» در این خصوص نوشت: طرح محکومیت کشته شدن خبرنگاران و روزنامه‌نگاران از سوی رژیم صهیونیستی به پیشنهاد «تانیا دیاس» نماینده مجلس ملی ونزوئلا که خود روزنامه‌نگار است مطرح گردید.

«بیاجیو پیلیری» نماینده اپوزیسیون در مجلس ملی در خصوص این پیشنهاد گفت: ما نیز مخالف تعرض به خبرنگاران در اقصی نقاط جهان هستیم؛ ما هم به این پیشنهاد رای می‌دهیم و مخالف نقض حقوق خبرنگاران و روزنامه‌نگاران از سوی رژیم صهیونیستی هستیم.

به گزارش فارس، رژیم صهیونیستی درصدد است تا آثار جنایت‌های خود علیه غیرنظامیان بی‌گناه در نوار غزه را از چشمان خبرنگاران و روزنامه‌نگاران پنهان کند، اما اکنون در غزه، دست اندرکاران رسانه‌ها باور دارند که فعالیت آنان بخشی از ایستادگی مردم فلسطین در برابر رژیم اشغالگر بوده و به همین دلیل، آنان در انتقال وقایع نوار غزه و پوشش خبرها از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.
انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها