امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103454
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۵
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در جلسه روز یکشنبه 26 مردادماه خود

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در جلسه روز یکشنبه 26 مردادماه خود رأی‌گیری درخصوص گزارش نهائی تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی را در دستور کارخود دارد و در ادامه این جلسه نیز گزارش عملکرد دانشگاه پیام‌نور به کمیسیون ارائه شده و مشکلات دانشجویان وابسته به کمیته امداد و بهزیستی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

کارگروه‌های تخصصی کمیسیون در روز دوشنبه 27 مردادماه تشکیل جلسه داده و کمیته‌های آموزش و پرورش، تحقیقات و فناوری، علوم انسانی و اسلامی شدن دانشگاهها، آموزشهای مهارتی، آموزش‌عالی و آموزش پزشکی به مسائل ارجاعی به این کمیته‌ها خواهند پرداخت.

کمیسیون آموزش مجلس همچنین در روز سه‌شنبه 28 مردادماه پس از جلسه هیئت رئیسه کمیسیون ضمن تقدیر از نفرات اول تا سوم کنکور 1393 در پنج گروه آموزشی، سؤال علیرضا سلیمی، عباس قائیدرحمت، حمیدرضا پشنگ و مهناز بهمنی از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری را در دستور کار خود دارد.

در ادامه این جلسه سؤال مهناز بهمنی و علی‌محمد احمدی، رضا عبدالهی و سید محمد بیاتیان از وزیر آموزش و پرورش در برنامه کاری کمیسیون قرار دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار