امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103455
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۵
تعداد بازدید: 26
عباس مقتدایی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به اینکه موضوع ...

عباس مقتدایی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به اینکه موضوع استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مسئله جدی برای دفاع از حقوق ملت و در راستای باقیماندن اعتماد نمایندگان به کابینه است، گفت: برای تداوم مسیری که برای دولت ترسیم کرده‌ایم و سنجش امکان تداوم اعتمادمان به  دولت و یا سلب اعتماد از آن جدی هستیم.

وی به شروط نمایندگان با فرجی‌دانا پیش از رأی اعتماد اشاره کرد و با تأکید براینکه این وعده‌ها و شرایط از سوی او نادیده گرفته شده است گفت: اگر ایشان به قول‌هایش عمل می‌کرد هیچ گاه استیضاح صورت نمی‌گرفت.

مقتدایی ادامه داد: در جلسه‌ای که با حضور برخی چهره‌های شناخته شده مجلس برگزار شد و پادرمیانی‌هایی که صورت گرفت و فرصت یک ماهه به وزیر علوم دادیم تا عملکرد خود را اصلاح کنند، تا ما نیز از نظر وجدانی بتوانیم بر اعتماد خود باقی بمانیم اما اگر یک طرف به شرایط عمل نکند طرف دیگر مجبور است از خروج قطار علمی کشور از ریل جلوگیری کند.

وی با استقبال از افشای تخلفات صورت گرفته در مورد بورسیه‌های غیرقانونی در صورت استیضاح وزیر علوم گفت: باید مشخص شود چرا آقای وزیر پیش از طرح مسئله استیضاح این تخلفات را رسانه‌ای نکرده است تا ما از ایشان حمایت کنیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خاطرنشان کرد: نگاه ما به استیضاح سیاسی نبوده و کاملا حمایتی است و آنها که می‌گویند در صورت استیضاح آقای فرجی‌دانا ما دست به افشاگری می‌زنیم باید بدانند که استیضاح‌کنندگان به شدت از این افشاگری‌ها استقبال کرده زیرا ساختار سالم‌تری در فضای وزارت علوم فراهم می‌آورد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها