امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10347
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۹
تعداد بازدید: 161
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سوریه سانا، اعضای هیئت تونسی در چهارمین روز سفر به سوریه در ملاقات با مجروحان نیروهای ارتش و مسلح سوریه در ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سوریه سانا، اعضای هیئت تونسی در چهارمین روز سفر به سوریه در ملاقات با مجروحان نیروهای ارتش و مسلح سوریه در بیمارستان شهید یوسف عزم به مجروحان خون اهدا کردند.

اعضای هیئت تونسی در این دیدار ضمن اعلام همبستگی با سوریه و ارتش قهرمان آن در مقابله با تروریسم و افراط گرایی تاکید کردند که ارتش و ملت سوریه در کنار یکدیگر می توانند بر توطئه ها علیه امت عربی پیروز شوند.

این هئیت تاکید کرد که ملت های عربی به حماسه آفرینی سوری ها در مبارزه با توطئه ها برای تقسیم امت عربی افتخار می کنند.
شکری هرماسی، دبیر کل حزب الثوابت تونس نیز گفت: سوریه محور مقاومت عربی در برابر اسرائیل است و فداکاری های ارتش عربی سوریه نمونه و الگویی برای کشورهای عربی در پایبندی به دفاع از میهن و ملت و اصول خود است.

وی تاکید کرد: تفکرات افراطی با هدف خارج کردن کشورهای حامی مقاومت از محور مقابله با اسرائیل است.

هیئت تونسی که همچنان در سوریه به سر می برد و با بشار اسد، رئیس جمهور این کشور نیز دیدار کرده است شامل نمایندگانی از احزاب الثوابت، الوحدویین الاحرار، الجمهوری، جنبش الشعب، جمعیت وفاداری به مقاومت  جنبش ندای تونس، جبهه جوانان عربی برای دفاع از سوریه و انجمن دفاع از امت عربی و فعالان سیاسی و حقوقی است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها