امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۶:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103484
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۲۶
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام پورمحمدی با حضور در جمع خبرنگاران درخصوص استفاده شرکت‌های لبنی از روغن پالم ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام پورمحمدی با حضور در جمع خبرنگاران درخصوص استفاده شرکت‌های لبنی از روغن پالم گفت: موضوع روغن پالم را ابتدا مسئولان دولتی عنوان کردند و هر کسی که مشخص شود از این روغن استفاده کرده معرفی می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه جلوی محصولات ناسالم گرفته می‌شود گفت: ما از تولید محصولات ناسالم جلوگیری می‌کنیم تا محصولات سالم عرضه شود.

پورمحمدی درخصوص اینکه قرار است از اول مهرماه استفاده از روغن پالم متوقف شود گفت: این زمان مقرر شد تا تغییر وضعیت ایجاد شود.

وزیر دادگستری در ادامه درخصوص رای پرونده کرسنت گفت: ما به این رای اعتراض می‌کنیم چراکه امکان دادخواهی وجود دارد مراحل ابتدایی طی شده و ما در حال پیگیری موضوع هستیم.

پورمحمدی درخصوص برخی اخبار منتشر شده مبنی بر اینکه جریمه ایران 18 میلیارد دلار است گفت: فعلا گام اول و مرحله اول است، باید تلاش‌های حقوقی را افزایش دهیم بنابراین من فعلا رقم را نمی‌گویم هرچند که آن را قبول نداریم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها