امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103488
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 58
حمید‌رضا فولاد‌گر در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: قرار بود امروز وزیر اقتصاد در ارتباط با بسته دولت ...

حمید‌رضا فولاد‌گر در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: قرار بود امروز وزیر اقتصاد در ارتباط با بسته دولت برای خروج غیر تورمی از رکود، در مجلس حاضر شود و توضیحاتی را ارائه کند ولی این جلسه به روز یک‌شنبه هفته آینده موکول شد.

وی با بیان اینکه در لایحه دولت، یک سری از پیشنهادات مجلس برای خروج از رکود در نظر گرفته نشده است، گفت: اکثر مواردی که در این بسته عنوان شده، موارد قابل قبول و مناسبی است ولی برخی مسائل نیز که مورد نظر مجلس است باید در این بسته لحاظ شود.

فولاد‌گر ادامه داد: در طرح حمایت از تولید که سال گذشته مطرح شد، موضوع مالیات‌ها، مسائل بانکی و برخی بحث‌ها در مورد بخش کشاورزی مطرح شد که باید در لایحه جدید دولت نیز مدنظر قرار گیرد.

وی با اشاره به تصویب یک فوریت لایحه الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت در جلسه امروز مجلس، گفت: این لایحه در مدت یک ماه در مجلس بررسی می‌شود و البته امکان تمدید یک ماه دیگر نیز وجود دارد.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار