امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۲۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103493
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از مدیاپست، اگر چه دو طرف جمعه هفته گذشته در این زمینه به توافق رسیده ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از مدیاپست، اگر چه دو طرف جمعه هفته گذشته در این زمینه به توافق رسیده بودند، اما خبر این خرید تا روز گذشته اعلام نشده باقی مانده و رسانه‌ای نشده بود. شرکت زوفاری از طریق برنامه ای همراه به کاربران محلی توصیه هایی در زمینه استفاده از فروشگاه‌ها و کافه ها و ... ارائه می‌کرد تا آنها بتوانند با استفاده از برنامه یاد شده بتوانند به بهترین خدمات دسترسی پیدا کنند.

ارائه این خدمات تا حد زیادی متکی به سرویس‌های جستجوی محلی دیگر مانند فوراسکوئیر است که کاربران حجم زیادی از داده ها را در آنها به اشتراک می گذارند. بخش دیگری از اطلاعات زوفاری هم از طریق توصیه ها و اظهارنظرهای مستقیم دیگر کاربران به دست می آید.

مدیران این شرکت می‌گویند برنامه همراه خود را با الهام از برنامه های مشابه طراحی و تلاش کرده‌اند تا آنها را ارتقا دهند. این چهلمین مورد از خرید یک شرکت دیگر توسط یاهو از زمان آغاز مدیریت مریسا میر در آن از سال 2012 تاکنون بوده است.

انتهای پیام/آ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها