امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۲۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10350
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی غبرایی؛ مترجم درباره موضوعات مطرح شده در این کتاب گفت: مانند بسیاری از کتاب‌های کمک درسی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی غبرایی؛ مترجم درباره موضوعات مطرح شده در این کتاب گفت: مانند بسیاری از کتاب‌های کمک درسی در حوزه‌های مختلف، این کتاب به شگردهای نویسندگی در گونه‌های مختلف ادبی اعم از رمان، نمایشنامه، فیلمنامه، داستان کوتاه و... می‌پردازد.

این مترجم در ادامه افزود: در این کتاب شگردهای نویسندگی در گونه‌های ادبی متفاوت با استفاده از مثال‌های جالب و فراوان توضیح داده شده است. از این لحاظ باید گفت که این کتاب، اثر محققانه‌ای است که در این زمینه نوشته شده است.

غبرایی درباره دلیل پرداختن به این ترجمه گفت: به نظر من در ایران آثاری از این دست که شگردهای نویسندگی را به دوستداران نویسندگی و ادبیات آموزش دهد، کم است؛ به دلیل نیازی که احساس می‌شد، و خودم هم نسبت به ترجمه آثاری از این دست بی‌ علاقه نبودم، لذا بعد از مطالعه کتاب اقدام به ترجمه آن کردم.

گفتنی است کتاب «همه چیز درباره نویسندگی خلاق» در 21 سر فصل و با تعداد صفحات 560 و در قطع وزیری و با قیمت 22900 تومان از سوی سوره مهر منتشر شده است. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار