امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103519
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 51
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سی نت؛  آزمایش طرح گوگل در این زمینه به پایان رسیده و حال این برنامه برای راه اندازی کلاس های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سی نت؛  آزمایش طرح گوگل در این زمینه به پایان رسیده و حال این برنامه برای راه اندازی کلاس های درسی مجازی و تدریس به دانش آموزان در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

این برنامه که اجرای آن از ماه می آغاز شد، ابزاری آنلاین است که دیگر امکانات گوگل مانند گوگل درایو، سرویس اسناد، جیمیل و ... را نیز به خدمت می گیرد، تا معلمان بتوانند با استفاده از آنها موضوعات درسی و تکالیف دانش آموزانشان را به طور آنلاین مشخص کرده و با آنها در داخل و خارج از کلاس ارتباط باشند.

یکی از اجزای این برنامه گوگل اسکول است که به طور ویژه برای تعیین تکالیف و جمع آوری آنها و همین طور تقویت ارتباط  معلمان  و دانش آموزان طراحی شده است. از این طریق بررسی دقیق تکالیف دانش آموزان ممکن شده و پوشه های جداگانه ای در سرویس درایو برای هر دانش آموز تعیین می‌شود.

گوگل قول داده کاربران این سرویس هیچ آگهی را مشاهده نخواهند کرد و همچنین از اطلاعات ذخیره شده در این سرویس برای بازاریابی استفاده نخواهد شد. تاکنون بیش از صدهزار معلم در 45 کشور جهان از خدمات یاد شده استفاده کرده اند. این سرویس با 42 زبان زنده دنیا و اکثر وسایل همراه سازگاری دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به آدرس google.com/edu/classroom مراجعه کنید.
انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها