امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103521
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، «روبرتو آزودو» رئیس سازمان تجارت جهانی طی سخنرانی روز گذشته در «هاوانا» پایتخت کوبا موفقیت این ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، «روبرتو آزودو» رئیس سازمان تجارت جهانی طی سخنرانی روز گذشته در «هاوانا» پایتخت کوبا موفقیت این کشور را درخصوص مسائل اقتصادی در سطح بین‌المللی تحسین کرده و آن را قدمی مثبت برای این کشور تلقی کرد.

خبرگزاری «پرنسا‌لاتینا» در این خصوص نوشت: «روبرتو آزودو» در ادامه سخنانش گفت که کوبا همواره به دنبال یافتن راه‌حل‌های جدید و جایگزین برای پیشرفت هرچه بیشتر خود در این زمینه و اقتصاد و تجارت جهانی می‌باشد.

رئیس سازمان تجارت جهانی در پایان سخنانش نیز تأکید کرد که کوبا در حال تغییر دستورالعمل‌های اشتباه خود می‌باشد؛ قواعدی که هر کشوری متناسب با شرایط اقتصادی و اجتماعی‌اش برای پیشرفت بیشتر، آن‌ها را تصویب می‌کند.

به گفته متخصصین و اقتصاددانان، سیاست دولت کوبا در سال‌هاست اخیر توانست پاسخ کوبنده‌ای برای تحریم‌های 60 ساله آمریکا و متحدانش علیه کوبا فراهم کند.

به گزارش فارس، پس از نگرانی‌های فراوان و پیشگویی‌های بیشمار مبنی بر فروپاشی اقتصاد کوبا از سوی مهمترین شرکای تجاری این کشور از جمله چین، اسپانیا، کانادا، آمریکا، برزیل و ایتالیا و همچنین فرانسه و ژاپن اکنون دولت کوبا به همگان ثابت کرد که با افزایش اتحاد و به کارگیری تمامی توان خود برای جلوگیری از این حادثه توانست رشد نزولی اقتصاد کوبایی را به رشدی صعودی تبدیل کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها