امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103523
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، نخستین جلسه کارگروه تخصصی ستاد هماهنگی امور اقتصادی ظهر امروز ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، نخستین جلسه کارگروه تخصصی ستاد هماهنگی امور اقتصادی ظهر امروز (پنج‌شنبه) به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور تشکیل شد.

جهانگیری در این جلسه با اشاره به برنامه‌های دولت برای پیشبرد اهداف اقتصادی و خروج از شرایط رکود، بر لزوم جدیت و تلاش مستمر همه دستگاه‌ها برای اجرای بسته طراحی شده در جهت خروج از رکود تأکید کرد.

معاون اول رئیس‌جمهور افزود: باید ساز و کاری طراحی شود تا دستگاه‌های اجرایی مکلف به اجرای دقیق برنامه خروج از رکود باشند و عملکرد آنان قابل ارزیابی و نظارت باشد.

در این جلسه مهمترین موضوعات و مباحث اقتصادی کشور همچون سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، برنامه ششم توسعه، برنامه خروج از رکود و طرح هدفمندسازی یارانه‌ها مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت و اعضای جلسه پیشنهادات و دیدگاه‌های خود را در زمینه پیشبرد اهداف تعیین‌شده و برنامه‌های آتی کارگروه مطرح کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها