امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103524
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 99
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شیراز، اسماعیل احمدی عصر امروز در نشست با اصحاب رسانه با بیان اینکه حضرت امام در سال 42 فرمودند که در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شیراز، اسماعیل احمدی عصر امروز در نشست با اصحاب رسانه با بیان اینکه حضرت امام در سال 42 فرمودند که در اندیشه

تشکیل بسیج هستم، ‌اظهار داشت: پس از گذشت 25 سال از تشکیل بسیج در کشورمان امروز در سوریه، عراق و دیگر کشورها حتی در قلب کالیفرنیا و نیویورک  با همین الگو تشکل‌های مردمی راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه امروز بیدارگری اتفاق افتاده در جهان حاصل جوش و خروش بسیج است، گفت: مرحله سومی که هنوز به آن دست نیافته‌ایم، دولت اسلامی به معنای سه قوه است.

مسئول روابط عمومی سازمان بسیج ادامه داد: چهارمین مسئله رسیدن به جامعه اسلامی است به این معنی که دانشگاه و مدرسه، خیابان و پارک ما نیز به‌طور کامل اسلامی شود.

احمدی با اشاره به اینکه 35 سال برای رسیدن به این اهداف بلند زمان چندانی نیست، تصریح کرد: باید آموزه‌های دینی را در حکومت‌داری کامل کنیم.

وی مهمترین رکن جامعه اسلامی را رسانه دانست و اضافه کرد: این امر چنانچه محقق شود سرعت رسیدن به جامعه اسلامی بیشتر می‌شود چراکه رسانه جریان‌ساز و الگوآفرین بوده و رسانه اسلامی مهمترین جزء جامعه اسلامی است.

احمدی در بخش دیگری از سخنان خود به رسالت رسانه‌ها در جامعه اسلامی پرداخت و خاطرنشان کرد: امام فرمودند که «رسانه‌ها آن کشاورزی که محصول خوب ارائه کرده و یا پزشکی که عمل جراحی خوبی انجام داده را تیتر اول خود کند»، بنابراین ارزش‌های خبری ما نیز باید اسلامی شود.

مسئول روابط عمومی سازمان بسیج با اشاره به ناامیدکننده بودن صفحات حوادث رسانه‌ها تصریح کرد: گاهی این صفحات مجرم‌آفرینی دارد.

وی با برشمردن اهمیت نقد در رسانه‌ها گفت: نقدها نباید جناحی و حزبی باشد تا هدایت‌گر مردم و مسئولان باشد.

انتهای پیام/2448/ی30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها